BEZPŁATNY WEBINAR

W drodze do autentyczności

Jak poradzić sobie z lękiem przed pokazaniem prawdziwej siebie.

Zarejestruj się na webinar

31.03.2022

czwartek

}

20:00

PROGRAM

O czym będziemy mówić?

Czujesz tęsknotę za tym stanem?

Za byciem prawdziwą, autentyczną, bez udawania, bez spychania kawałków siebie w niebyt? Byciem – jak pisał Eichelberger – kobietą bez winy i wstydu?

Bycie sobą kojarzy się z wolnością.

Jednocześnie boimy się tego stanu. Co będzie, jeśli inni uznają mnie za dziwaczkę? Za stukniętą? Co będzie, jeśli mnie odrzucą, wyśmieją?

Czy te lęki są prawdziwe? O tym porozmawiamy na webinarze.

Program

$

Zrozum swój lęk

$

Taktyka przetrwania: krytyka uprzedzająca

$

Taktyka przetrwania: unikanie

$

Kiedy odrzucasz siebie zanim zrobią to inni

$

Zacznij przyjmować samą siebie

$

Zdrowo słuchaj krytycznych słów

$

Codzienne praktyki zdrowego „mania tego gdzieś”

O NAS

Kim jesteśmy?

Cześć, jestem Magda!

Jestem kobietą w najlepszych latach mego życia. Zaczęły się koło czterdziestki i – mam nadzieję – będą trwać jeszcze wiele lat. Wtedy właśnie zdecydowałam się pójść za głosem serca i, zamiast odcinać kupony od kariery, zmieniłam zawód i całe moje życie. Dwa razy. Dziś wspieram kobiety, które także słyszą głos serca – pomagam im wykonać te pierwsze, jeszcze niepewne, kroki do bycia tym, kim zawsze miały być, zanim świat im wmówił, że nie powinny.

Robię to metodami coachingowymi, bo one napełniej pozwalają uszanować autonomię moich klientek – jestem coachinią z międzynarodową akredytacją na poziomie Professional (PCC ICF), a także trenerką zmiany, superwizorką i mentorką.

Cześć, jestem Joasia!

Jestem projektantką, artystką, pisarką, menadżerką i właścicielką małej firmy od piętnastu lat.

Pomagam kobietom prowadzącym małe, średnie i duże biznesy tworzyć spójny komunikat za pomocą wizerunku marki osobistej i stylu. Prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online, dla kobiet, które chcą świadomie wyrażać siebie wizerunkiem i stylem.

Wierzę, że różnorodność kobiecego piękna rozkwita, gdy akceptujemy siebie i nabieramy dystansu do opinii ludzi. Pomogę Ci pokonać stylowe trudności i ominąć modowe pułapki, dzięki temu lepiej wyrazisz siebie.