Startujemy 15 lipca 2024

PROGRAM ROZWOJOWY DLA KOBIET

Program dla kobiet, które chcą czuć, że żyją
i że są ważne. I potrafią pokazać to światu.

Program dla kobiet, które chcą czuć,
że żyją i że są ważne. 
I potrafią pokazać to światu.

Holistyczna podróż
do spójności wewnątrz i na zewnątrz.

9 modułów tematycznych z ćwiczeniami rozwojowymi
Innowacyjny quiz Kobiece Archetypy Stylu
Spotkania Q&A na żywo
Rozwojowe sesje mentoringowe 1:1

Trzecia edycja startuje 15 lipca 2024. Dołącz do programu.

Hej, znasz te kobiety, które włożą białą koszulkę i dżinsy, a wyglądają jak królowe?

To możesz być TY!

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i czujesz spokój. Otwierasz szafę. Wyciągasz miękką bluzkę w kolorze soczystej fuksji i wygodne granatowe spodnie. Zakładasz je bez wątpliwości czy zamartwiania się o to, co ludzie powiedzą. Dodajesz okrągłe kolczyki, zawieszkę w kształcie motyla na delikatnym łańcuszku i czujesz się otulona, jak w drugiej skórze, jak milion dolarów… Z uśmiechem puszczasz do siebie oko w lustrze i wychodzisz do codziennych działań – pewna siebie, spokojna.

Po raz pierwszy od wieków rzeczywiście czujesz się kobieca, spójna, wolna i lżejsza!

Promieniejące piękno ma źródło wewnątrz.

To wewnętrzna moc, która rodzi się, gdy znasz siebie i wiesz kim jesteś. To spójność i wewnętrzny spokój, z których powstaje pewność siebie. To akceptacja siebie, która daje odwagę by być i wyrażać siebie, bez zastanawiania się czy wypada. To troska o siebie – bo jesteś dla siebie ważna.

Chcesz być jedną z promieniejących kobiet?

Program, który Ci proponujemy – to nie jest powierzchowna metamorfoza. To głęboki proces transformacji ku autentyczności.

Połączysz w nim swój wewnętrzny świat z tym, co cielesne w jedną spójną całość. Myśli, działania, wygląd – w harmonii.

Pracujemy z kobietami już wiele lat, wiemy jakie obszary wymagają integracji i poprowadzimy Cię przez nie krok po kroku.

„Idę do siebie” to program dla kobiet, które chcą czuć, że żyją i że są ważne

Być może nie czujesz, że jesteś na dobrej drodze, bo rzeczywistość na razie nie zachwyca.

5

Chciałabyś być po prostu sobą, bez tego mętliku w głowie, ale nie wiesz jak masz to osiągnąć.

5

Utknęłaś gdzieś i cały czas nie masz miejsca dla siebie.

5

Upychasz realizowanie własnych potrzeb na ostatni plan. Czytasz w tramwaju, oglądasz nocą, gdy dzieci pójdą spać.

5

Brakuje Ci sił do cieszenia się z tego, co masz.

5

Próbowałaś już tylu rzeczy, które dawały tylko krótkotrwały efekt, że straciłaś nadzieję.

5

Nie wiesz jak masz wyrażać siebie, podążasz za wskazówkami stylistek, ale i tak czujesz się jak przebrana za kogoś innego.

Jesteś tu, bo mentalnie
“wyrosłaś” ze swego życia

To ważny stan w życiu kobiety, bo jest strefą przejściową pomiędzy etapem służenia innym, kiedy jesteśmy żonami, matkami, dobrymi pracownicami a etapem samorealizacji, w którym wracamy do swojej kobiecości i szukamy własnego sensu.

Od tego jak przejdziesz ten stan zależy, czy drugą część życia przeżyjesz w zgodzie ze sobą.

Myślałaś, że poradzisz sobie sama. Że musisz poradzić sobie sama. Jedna dieta, druga. Tu coś usłyszysz, tam coś przeczytasz. A i tak nie pomaga Ci to uporządkować wewnętrznego niepokoju. W zabieganiu nie masz czasu na spokojną kawę, a co dopiero na głębokie przemyślenia.

Ale wiesz… to się nie zmieni! 

To już pora żebyś sama dała sobie prawo by pomyśleć o sobie. To będzie pierwszy krok do życia w zgodzie ze sobą, być może najważniejszy! A my pokażemy Ci, jakie są następne.

Jesteśmy pewne, że nasz program pomaga kobietom spotkać się ze sobą i skutecznie domknąć przeszłość, aby zacząć wreszcie żyć po swojemu.

Czy program „Idę do siebie” jest dla Ciebie?

Oczywiście, że TAK, jeżeli:

Chcesz na trwałe zrobić porządek w głowie i szafie.

Szukasz holistycznego sposobu. Transformacji, a nie metamorfozy.

Chcesz dotrzeć do głębokiej prawdy o sobie i zrozumieć kim jesteś i jak chcesz być widziana.

Chcesz zrozumieć swoje stylowe decyzje i świadomie zaznaczać swoją obecność w świecie przemyślanym wizerunkiem.

Masz już dosyć szukania nowych książek, filmików, postów i kręcenia się w kółko bez widocznych efektów.

Jesteś gotowa zaangażować się w proces i dać sobie przynajmniej 3 godziny w tygodniu.

Z troską odradzamy Ci ten program, jeżeli:

Q
Cierpisz na depresję lub mocne stany nerwicowe lub lękowe.
Q

Szukasz terapii psychologicznej.

Q

Szukasz recept, magicznych metod, które przyniosą Ci  szczęście z zewnątrz.

Q

Nie jesteś gotowa na trudne spotkania z emocjami, przeszłością, swoimi wspomnieniami i głębokimi przekonaniami.

Q

Kupujesz kursy online do szuflady i nigdy ich nie kończysz.

Q

Chcesz przejść szybką metamorfozę i poznać najnowsze trendy.

Gdyby to miało pomóc ukochanej osobie być szczęśliwą, wahałabyś się wydać pieniądze?
Więc dlaczego wahasz się, gdy dotyczy to Ciebie?

Prowadzące

W podróż do źródeł Twojej wewnętrznej mocy zabierze Cię Magda. Z szacunkiem i czułością wesprze Cię w odnajdowaniu tego, co autentyczne i ważne.

Dopiero wtedy będziesz gotowa, by pod okiem Joasi udać się w podróż na zewnątrz i znaleźć Twoje własne sposoby na wyrażenie tego, kim jesteś. A kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz tam prawdziwą siebie, Joasia posypie Cię brokatem.

Cześć, jestem Magda!

Jestem kobietą w najlepszych latach mego życia. Zaczęły się koło czterdziestki i - mam nadzieję - będą trwać jeszcze wiele lat. Wtedy właśnie zdecydowałam się pójść za głosem serca i, zamiast odcinać kupony od kariery, zmieniłam zawód i całe moje życie. Dwa razy. Dziś wspieram kobiety, które także słyszą głos serca - pomagam im wykonać te pierwsze, jeszcze niepewne, kroki do bycia tym, kim zawsze miały być, zanim świat im wmówił, że nie powinny.

Robię to metodami coachingowymi, bo one napełniej pozwalają uszanować autonomię moich klientek - jestem coachinią z międzynarodową akredytacją na poziomie Professional (PCC ICF), a także trenerką zmiany, superwizorką i mentorką.

Cześć, jestem Joasia!

Jestem projektantką odpowiedzialnej mody/Slow Fashion, malarką, pisarką i menadżerką spełnionego życia z pasją. Pomagam kobietom tworzyć styl spójny z osobowością i rolą zawodową. Prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online dla kobiet, które chcą świadomie wyrażać siebie wizerunkiem i stylem.

Wierzę, że kobiece piękno, mądrość i siła rozkwitają, gdy odnajdujemy swoją prawdziwą naturę i nabieramy dystansu do opinii ludzi.
Pomogę Ci lepiej poznać siebie, rozwiązać stylowe trudności i z łatwością ominąć modowe pułapki, dzięki czemu wyrazisz siebie z odwagą i głęboką pewnością.

Pomogłyśmy sobie nawzajem w naszych własnych transformacjach. Magda pomogła Joasi w transformacji wewnętrznej i zrozumieniu siebie. Joasia pomogła Magdzie wyrazić jej własną zmianę na zewnątrz.

Obie poczułyśmy że to nie jest kolejna metamorfoza, po której po tygodniu wszystko wraca na stare ścieżki. 

Że efekt jest trwały.

Mamy wspólną misję: chcemy świata pełnego wolnych, nieskrępowanych, realizujących swoje marzenia, inspirujących kobiet, które wspierają inne kobiety.

Poznaj historie uczestniczek

Posłuchaj co mówią o programie Justyna i Magda

Justyna Gasik-Daszkowska

Dziś po przejściu waszego programu lepiej czuję się we własnym ciele, mam lepszą intuicję co do ubiorów, próbuję eksperymentować.
Mam wizję, jaką kobietą jestem i jaką chcę się stawać.

Zanim przyszłam do programu czułam, że chcę być kobieca, ale jednocześnie i odczuwałam brak tego pierwiastka w sobie. 

Próbowałam różnych sposobów. 

Od pracy z coachinią, coachinią-stylistką, po eksperymenty z różnymi zmianami stylu ubierania, makijażami i fryzurami. Starałam się samodzielnie określić czym jest kobiecość i jak ja ją definiuję. Ale każda próba najpierw zaczynała się na fali energii i nadziei, ale kończyła się pogłębiającym poczuciem frustracji.

Teraz czuję, że jestem spokojniejsza i bardziej „poukładana” wewnątrz siebie.
Inaczej popatrzyłam na relację z matką, myślę że bardziej się od niej oddzieliłam psychicznie. 

Bardziej zwracam uwagę na zapewnienie sobie w życiu komfortu (chociażby dotyczącego noszonych ubrań, tkanin etc.).

Różnica jest w moim podejściu przede wszystkim do siebie,
ale – w rezultacie – także do innych ludzi i świata.

Wasz kurs mi się podobał, bo traktuje uczestniczki jak dorosłe, samodzielne osoby. Współodpowiedzialne za to, co się wydarzy. W sensie, że Wy towarzyszyłyście, a nie narzucałyście. Co do tej współodpowiedzialności – każda z uczestniczek sama decydowała co i ile weźmie z tego, co dawałyście. I kiedy. I czy w ogóle. I tak sobie myślę, że to może być doświadczenie naprawdę zmieniające życie.

Magdalena Grupa

Po kursie czuję się jak milion dolców w każdym ze strojów: gdy wychodzę na Szrenicę, gdy jestem na weselu, w wesołym miasteczku i gdy siedzę w domu.
Strój podnosi mi samopoczucie. Dodaje mi energii cały czas. 

Najwięcej dało mi to, że aspekty psychologiczne zostały w mojej głowie połączone z ubiorem. Zrozumiałam dlaczego chcę wyglądać na silną kobietę i wiem już jak ten styl zastosować na milion różnych sposobów. Mogę się inspirować, a nie kopiować. Zrozumiałam, że ubranie to nie tylko reprezentacja, ale otulenie siebie. I jak ważna jest dla mnie sensoryka i to, jak odczuwam w dotyku ubrania i tkaniny.

Mój styl ewoluował – dzięki Wam to wiem. Nie pokazuję o sobie wszystkiego, ale robię to świadomie i z klasą. To, co prezentuję jest tym samym, co chcę sobą prezentować. Ćwiczenia z kursu bardzo dużo mi dały. Dzięki nim zobaczyłam swoją spójność i swoją misję na kolejne lata. To była praca, której się nie spodziewałam, ale była potrzebna.
Moim zdaniem program wyróżnia się takim bardzo mocnym osadzeniem na kręgach kobiet i bezpieczeństwu płynącemu z nich, a także na naturalnym powiązaniem czegoś tak „powierzchownego” – nomen omen – jak strój z otchłaniami duszy.

Michalina Wojnarowicz

Teraz po zakończeniu programu umiem już trwać przy sobie, być swoją najlepszą przyjaciółką, odpoczywać i otaczać siebie opieką. Doceniam to, co zbudowałam i z kim dzielę życie. Odczuwam wdzięczność i wolność.

Najwięcej dały mi dwa moduły: o matce i o stylach. Moduł o matce, bo spojrzałam sobie w oczy i powiedziałam „widzę cię”. Poczułam więź z matką, ale też ze sobą samą. Poczułam, że już wystarczy, już mogę przejąć odpowiedzialność za siebie. I oddać mamie odpowiedzialność za nią i za moje rodzeństwo. Moduł o stylach uratował moje poczucie niechęci do ciasnych ciuchów. „Dostałam błogosławieństwo” na noszenie “szlafroka” do biura i okazało się, że mam styl – dokładnie taki, jaki do mnie pasuje. W końcu też zdecydowałam się na kolory, którymi chcę się otaczać.

Wasz program wyróżnia się spośród innych, bo łączy duchowość, wnętrze z cielesnością i z ubiorem. To jest mega hit.

Teraz czuję, że się rozluźniłam. Mam lżej w szafie i głowie. Nie muszę się też tak bardzo zastanawiać, co wybrać, bo wiem, że mam dobrze dobrane ciuchy. 

Magdalena Rymko

Teraz czuję się bardziej szczęśliwa.

Zaczęłam podchodzić do siebie z taką większą czułością i wyrozumiałością, że ja tak po prostu mam i to jest OK. Jest we mnie też więcej asertywności.

Moje archetypy walnęły mną o ścianę. One były kluczowe zarówno w kwestii kobiecości, jak i wyglądu. 

Mam wiele obszarów, których nie odkryłam i mam poczucie, że to one powodują, że nie mogę ruszyć dalej. Czasami bardzo się angażuję, a czasami totalnie się wycofuję. Trudno mi znaleźć harmonię, której potrzebujęIle razy próbowałam sama rozwiązać te trudności, to była udręka.

Potrzebowałam odkrycia siebie, zobaczenia siebie, jaka jestem naprawdę, a nie tylko, co robię. 

Moduł o matce pokazał mi, że chociaż bardzo świadomie chcę wychować córki, inaczej niż moja mama, to ona i tak się pojawia. Akceptuję to i przyglądam się temu uważniej. 

Dzięki temu, że lepiej zrozumiałam siebie, nie kupuję już niczego, co nie spełnia mojej wizji. 

W niektórych momentach życia nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego czegoś nie założę. Ale teraz już wiem, że to nie jest kwestia tego, co lubię, ale czegoś głębiej, co blokuje.

Pomagam też mojej najmłodszej córce, aby też znalazła swój styl. Jest nastolatką, więc cały czas się zmienia i widzę, że czasem się gubi. Jej też zrobiłyśmy przegląd w szafie.

Co znajdziesz wewnątrz programu

„Idę do siebie”?

Zawartość programu

I
9 pakietów nagrań video - ponad 12 godzin wartościowej wiedzy
h
Materiały w formie audio i pdf - ponad 70 stron wiedzy i ćwiczeń
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa
Z
Roczny dostęp do programu i jego aktualizacji
v
Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB
2 spotkania na żywo w pakiecie Premium i VIP
2 sesje indywidualne w pakiecie VIP
Gwarancja jakości wraz z gwarancją zwrotu pieniędzy

Moduły tematyczne

Moduł 1: Kobieta w męskim świecie

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wchodząc w dorosłość, wkraczamy w świat pracy i kariery. Aby w nim funkcjonować, rozwijamy cechy i kompetencje związane z działaniem: ambicję, rzeczowość, samowystarczalność. To, co miękkie, odpychamy. Ta nierównowaga w rozwoju, początkowo korzystna, po latach przynosi ból i poczucie bycia nie dość dobrą.

Aby osiągnąć równowagę i związany z tym wewnętrzny spokój potrzebujesz odrzucić te części działania, które cię ranią i zrobić miejsce na po prostu bycie.

Moduł 3: Twarze kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Matka lub kusicielka, madonna lub nierządnica – świat nas przedstawia tak, jakby kobiecość istniała tylko w kontekście erotycznym lub prokreacyjnym. A przecież jesteśmy kobietami również, gdy mamy własne aspiracje, dążymy do własnych celów, realizujemy siebie. Kobiecość ma swój etos, swojego ducha. Przejawia się na niezliczone sposoby, a erotyka i macierzyństwo to tylko jedne z wielu.

Czas, byś odnalazła swoje własne oblicze kobiecości. Takie, które pokaże Twoje unikalne przejawy kobiecości.

Moduł 5: Kobieta cielesna

DLACZEGO TO WAŻNE:

Im bardziej skupiasz się na działaniu, myśleniu, zarządzaniu milionem spraw, tym bardziej ciało staje się obciążeniem i źródłem słabości. Odpychasz jego sygnały: emocje, wrażliwość, potrzebę po prostu bycia. Im bardziej odpychasz, tym bardziej stają się obce i niepokojące. Ciało niesie w sobie zapis Twoich lęków i gniewu. 

Przygarnij swoje ciało. Ono jest ważną częścią całości, którą się stajesz. Bycie sobą, to bycie w swoim ciele, nie w głowie i wyobrażeniach na temat siebie. To z ciała, nie z głowy, przyjdzie to poczucie wewnętrznego spokoju. Poprzez ciało odczujesz radość i przyjemność.

Moduł 7: Style kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wizerunek i styl to narzędzia komunikacji niewerbalnej, które mówią zanim się odezwiemy. Pomagają nam zaznaczyć swoje miejsce w świecie i realizować nasze zawodowe plany. Wiele kobiet tworzy wizerunek nieświadomie, przez co tkwi w miejscu w poczuciu zagubienia i bezsilności. 
Poznaj siedem kobiecych archetypów stylu, które pomogą Ci szybko nauczyć się języka ubrań i dodatków, abyś poczuła energię, odwagę i wolność do wyrażania siebie bez porównywania się z innymi.

Moduł 2: Źródła mocy i bezmocy

DLACZEGO TO WAŻNE:

Kryzys! Zabrzmiało groźnie, prawda? Kojarzy się z czymś niedobrym, na pewno trudnym. Sama myśl o kryzysie w życiu odbiera radość i siły. Tymczasem każdy z nas w dorosłym życiu przejdzie ich kilka, niezależnie od tego jak dobre ma życie. Bo kryzys to znak, że Ty się zmieniasz, a Twoje otoczenie nie nadąża za tymi zmianami.

Spójrz na zdarzenia z Twojej przeszłości jako wskaźniki kierunku, w którym się rozwijasz jako człowiek i zaczerpnij z nich mocy.

Moduł 4: Więź z matką

DLACZEGO TO WAŻNE:

Matka jest pierwszym wzorcem kobiecości. Jej obecność lub brak, troska lub obojętność, akceptacja lub wtłaczanie w ramy – to były pierwsze lekcje o tym, kim są kobiety. Jako kobieta będziesz zawsze pod wpływem tego wzorca – i kiedy go przyjmiesz, i kiedy go aktywnie odrzucisz.

Nie będziemy Cię zapraszać do zmiany relacji z matką – to wykracza poza ramy tego programu. Ale zaprosimy Cię do przyjrzenia się, jak ten pierwszy wzorzec oddziałuje na Ciebie dziś i gdzie potrzebujesz odnaleźć własny głos.

Moduł 6: Kobieta autentyczna

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wychodząc do świata, podejmując pracę i karierę, rozwinęłaś w sobie wiele umiejętności. Jesteś samodzielna, rzeczowa, odpowiedzialna. Ogarniasz życie swoje i swojej rodziny, od kontrolnych wizyt dzieci u dentysty po trzy różne dania obiadowe, by każdy dostał to, co lubi. Jesteś silna, samowystarczalna. Czy jesteś autentyczna? Nie, po stokroć nie.

Będziesz, gdy na równych prawach żyć będą w Tobie Twoja wrażliwość, miękkość, bezruch – te wszystkie części Ciebie, które potrafią po prostu żyć i cieszyć się życiem, a nie tylko mielić czas kolejnymi zadaniami.

Moduł 8: Ekspresja kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Media i patriarchalna kultura wciskają nas w stereotypy. Wywierają presję i grają ciagle tą samą melodię na poczuciu niepewności i niedoskonałości. Krzyczą: KUP czerwoną sukienkę, podbijesz serce wymarzonego mężczyzny!!! 
Bzdura!!! Bo poczujesz się pewnie i dobrze w ubraniach dopiero, gdy odkryjesz, co jest dla Ciebie, a z czego możesz spokojnie z rezygnować, bo Ci nie służy. Z nami znajdziesz swoją ścieżkę po świecie wizerunku i stylu, bez wydawania fortuny na zakupy i z ekospokojem w sercu.

Moduł 9: Idziemy do siebie

DLACZEGO TO WAŻNE:

„Kobieca moc pojawia się w bezruchu, potrzebuje czasu.” – napisała Ewa Klepacka-Gryz, psycholożka. My też zatrzymamy się, by spojrzeć na drogę, którą przebyłyśmy. To będzie czas refleksji nad tym, co się wydarzyło. Czas celebrowania drogi i towarzystwa. Czas patrzenia w przód, by dociec dokąd ta droga nas prowadzi i do czego zaprasza.

Zatrzymamy się ze spokojem i radością, by przyjąć do serca fakt, że kobiety idą do siebie pozostając w wypełnionym treścią bezruchu, a nie skacząc przez kolejne przeszkody i bijąc własne rekordy.

Jak będzie wyglądała nasza wspólna praca w programie?

W pakiecie Optymalnym otrzymasz:

9 pakietów nagrań merytorycznych

W każdym module znajdziesz pakiet kilku nagrań powiązanych tematycznie. Opowiemy Ci w nich wyczerpująco o tym, co uważamy za szczególnie ważne. O rzeczach, które pomogą Ci zrozumieć dlaczego działasz tak, a nie inaczej. O różnych perspektywach, z których możesz się przyjrzeć sobie, aby się lepiej poznać. O tym, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce. To łącznie ponad 12 godzin nagrań!

9 pakietów indywidualnych ćwiczeń rozwojowych

Do każdego modułu dołączamy zeszyt ćwiczeń,  które pozwolą Ci przyglądać się bliżej kolejnym obszarom tworzącym Twoją unikalność. Krok po kroku, we własnym tempie, będziesz poznawać siebie, lepiej się rozumieć, uczyć się być dla siebie bardziej łagodną i troskliwą. 

W pakiecie Premium spotkasz się z nami!

Dwa 60-minutowe spotkania z Magdą i Joasią z sesją pytań i odpowiedzi

W trakcie trwania programu spotkamy się z Tobą i pozostałymi uczestniczkami programu dwa razy na żywo na sesji pytań i odpowiedzi. Spotkamy się, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, podzielić się doświadczeniami, rozwiać wątpliwości. Wcześniej skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o przesłanie nam Twoich pytań. Spotkania będą nagrywane, więc nawet jeśli nie będziesz mogła być osobiście, nic straconego! Odpowiemy na Twoje pytania, a nagranie obejrzysz później!

W pakiecie VIP mamy dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli wykupisz pakiet VIP, otrzymasz 2 sesje indywidualne o wartości 800 zł

Indywidualnie, we własnym tempie, pogłębisz tematy, które są dla Ciebie ważne. Cała nasza uwaga skupiona na Tobie i Twojej unikalności. Uważnie, bez pośpiechu, z poszanowaniem Twojej sytuacji.
Magda pomoże Ci dotrzeć do tych części siebie, do których jest Ci trudno dotrzeć samodzielnie. Znaleźć odpowiedzi, których nawet nie wiesz, gdzie szukać. Połączyć wszystko w spójną wizję Ciebie samej. Z Joasią natomiast wytyczycie Twoją osobistą ścieżkę wyrażania siebie. Wybierzesz aspekty kobiecości, które chcesz podkreślać, pożegnasz się z tymi, które już Ci nie służą.

Dodatkowo dla wszystkich uczestniczek – bonusy!

Ebook

Jak kupować ubrania i dodatki

Praktyczny, kolorowy i esecjonalny przewodnik, który ułatwia zakupy i pomaga zaoszczędzić na nietrafionych wyborach ubrań i dodatków.

Workbook

Jak stworzyć Mapę Stylu

Esencjonalna instrukcja jak stworzyć wizję stylu i wdrożyć ją w życie krok po kroku na przykładzie z życia.

Medytacje

Spokój w myślach

Dwa nagrania medytacji, dzięki którym uspokoisz głowę, wyciszysz się i uwolnisz od negatywnych i katastroficznych myśli.

Wybierz najlepszy dla siebie pakiet

OPTYMALNY

9 pakietów nagrań merytorycznych

9 pakietów indywidualnych ćwiczeń rozwojowych

dostęp do grupy na FB

bonusy o wartości 250 zł

480 zł

PREMIUM

9 pakietów nagrań merytorycznych

9 pakietów indywidualnych ćwiczeń rozwojowych

dostęp do grupy na FB

2 sesje pytań i odpowiedzi na żywo

bonusy o wartości 250 zł

780 zł

VIP

9 pakietów nagrań merytorycznych

9 pakietów indywidualnych ćwiczeń rozwojowych

2 sesje pytań i odpowiedzi na żywo

2 sesje indywidualne (o wartości 800 zł)

bonusy o wartości 250 zł

1180 zł

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy, że otrzymujesz wysokiej jakości program rozwojowy online, który ułatwi Ci przejście transformacji wewnętrznej i nauczy wyrażać siebie stylem spójnym z osobowością.

Jeżeli jednak do 7 dni od zakupu programu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie – napisz do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Nie da się przejść transformacji i stać się spójną bez zaangażowania.

 

Aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim jestem? Jaka jestem? I jak chcę zaznaczyć swoją obecność w świecie? potrzebujesz spędzić trochę czasu ze sobą. Ale nie musi to być samotne doświadczenie. Pomożemy Ci przejść ten proces, krok po kroku. Mamy na to sprawdzony sposób.

Odkryjesz głębokie odpowiedzi szybciej, w bezpiecznej przestrzeni i pod przewodnictwem doświadczonych ekspertek, bez marnowania czasu i energii.

 

Wchodząc do programu jesteś współodpowiedzialna za to,
jakie efekty dla Ciebie przyniesie.

My dajemy Ci konkretną sprawdzoną metodę – do odkrycia prawdy o Tobie, ale to Ty decydujesz co z niej bierzesz dla siebie, którą ze wskazanych dróg pójdziesz i jak szybko dojdziesz do celu. To nie są wyścigi, to wspólna podróż…

Dołącz już teraz, by zapewnić sobie najlepszą miejscówkę w tej podróży! 

Trzecia edycja startuje 15 lipca 2024.

Nie możesz wziąć udziału w aktualnej edycji, ale planujesz w kolejnej? Zapisz się na nasz newsletter i dołącz do listy oczekujących, a będziesz pierwszą, którą poinformujemy o uruchomieniu zapisów! 

Podejmij decyzję

Wyobraź sobie, że ciągle trwasz w tym samym stanie zawieszenia, tęsknoty i pragnienia.

Codziennie niepewna, jak masz o siebie zadbać, miotająca się od diety do diety, od fryzury do fryzury. Topisz smutki w zakupach. Obawiasz się opini ludzi i czujesz się niewidzialna dla bliskich.

Nadal masz problem ze znalezieniem czasu dla siebie, bo zawsze coś jest ważniejsze, niż Twoje potrzeby. Czujesz się wyczerpana, nieszczęśliwa. Twoje życie to ciągłe poczucie frustracji. Czujesz, że tracisz kontrolę. Nawet już nie marzysz, bo po co? I tak się nic nie zmieni.

Jeżeli podejmiesz decyzję na nie, to nic się nie zmieni. A przecież skoro tu jesteś, to znaczy że szukasz drogi wyjścia. To znaczy, że Twoje serce woła o ratunek. Jak długo każesz mu i sobie jeszcze czekać?

Wchodzisz! Już po pierwszych modułach odczujesz ulgę i odblokujesz energię do zrobienia kolejnych kroków. Każde kolejne nagranie sprawi, że będziesz lepiej rozumieć siebie i swoje życiowe decyzje. Będziesz miała czas na złapanie myśli, zatrzymanie się i skupienie na sobie.

Daj sobie czas po obejrzeniu każdego modułu na przemyślenie i zastanowienie się, co ta nowa wiedza dla Ciebie znaczy. Po przejściu 9 modułów transformacji wewnętrznej poczujesz się dorosłą kobietą, gotową do wyrażania autentycznej siebie, bez lęku co ludzie powiedzą.

Zrozumiesz dlaczego do tej pory wybierałaś takie a nie inne ubrania i będziesz wiedziała, co do Ciebie pasuje, a co możesz spokojnie odpuścić, bo nie jest Twoje.

Poczujesz, że wreszcie wróciłaś do siebie. Poczujesz się wolną i pewną siebie kobietą. Wyciszysz się i uspokoisz rozbiegane myśli. Będziesz umiała trwać przy sobie, odpoczywać, być swoją najlepszą przyjaciółką, otaczać się troską i opieką.

Odkryjesz, że ubranie jest dopełnieniem Twojej osobowości, a nie koniecznością strojenia się, aby się komuś podobać.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania

O kursie

Czy ten kurs na pewno mi pomoże?

Ten program powstał jako wynik z jednej strony naszych kilkunastoletnich doświadczeń ze wspierania kobiet, a z drugiej – naszych własnych przeżyć. To, jak duże są efekty, zależy tylko od tego, na ile uczestniczki są gotowe zmienić swoje życie w danym momencie. Wraz z upływem czasu te efekty kumulują się i rosną. Jeżeli tylko masz w sobie gotowość i odwagę do zaglądania w swoją psychikę, ale też w historię swojego życia, po takiej podróży, jak ten kurs, na pewno wyjdziesz zmieniona.

Kiedy startuje kurs?

Trzecia edycja programu startuje 8 lipca 2024.

Ile kosztuje kurs?

Możesz wybrać między trzema wersjami programu. Za pakiet Optymalny zapłacisz 480 zł. Pakiet Premium to pakiet wzbogacony, a jego cena wynosi 780 zł. Najwyższy pakiet VIP kosztuje 1180 zł.

Czym się różnią pakiety kursu?

Pakiet Optymalny obejmuje 9 modułów nagrań merytorycznych oraz 9 pakietów indywidualnych ćwiczeń rozwojowych, a do tego kilka bonusów.W pakiecie Premium jest wszystko to, co w Optymalnym plus dwie sesje pytań i odpowiedzi z nami na żywo. W pakiecie VIP jest wszystko to, co w Premium, a dodatkowo jeszcze 2 indywidualne godzinne sesje, wspierające Cię w Twojej transformacji. 

Czy można dołączyć do kursu w innym terminie?

Kurs odbywa się w edycjach. Nabór do każdej edycji w pewnym momencie zostaje zamknięty i w trakcie kursu nie można już dołączyć. W takim wypadku będziesz mogła dołączyć do kolejnej edycji. Daj nam znać, że jesteś zainteresowana adres kontakt@sensutworzenie.pl, a odezwiemy się do Ciebie kiedy uruchomimy kolejną edycję.

DOSTĘP DO KURSU

W jaki sposób będę miała dostęp do kursu?

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie. Dostęp do tej platformy zyskasz od razu po zakupie – dane do zalogowania otrzymasz mailem. Nie udostępniaj nikomu swoich danych do zalogowania. W ramach kursu będziemy wskazywać, w jakim tempie i kolejności warto oglądać zamieszczone materiały i robić ćwiczenia. Ale możesz też dowolnie korzystać z zamieszczonych tam materiałów: oglądać je w kolejności, w jakiej są zamieszczone, wracać do już obejrzanych lub wybiegać w przód. Pliki z ćwiczeniami do pracy własnej możesz sobie pobrać i zapisać w komputerze i korzystać z nich wtedy, kiedy chcesz.

Czy muszę się logować na specjalną platformę, żeby korzystać z kursu?

Tak, materiały merytoryczne znajdują się na platformie, do której dostęp zyskasz od razu po dokonaniu zakupu. Spotkania warsztatowe zaś będą odbywać się na zoomie. Możesz w nich uczestniczyć za pośrednictwem przeglądarki internetowej albo też ściągnąć specjalną aplikację, dostępną w wersjach na komputery, tablety oraz telefony.

A co, jeśli w trakcie kursu uznam, że chcę kupić wersję ze spotkaniami? Czy mogę ją dokupić?

Tak! Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci rozszerzenie pakietu.

Korzystanie z kursu

Jak długo będę miała dostęp do materiałów kursowych?

Dostęp do materiałów będziesz miała przez rok od chwili startu kursu.

Jak długie są nagrania video?

Nagrania mają od 2 min do 30 min.

Ile czasu mam sobie zarezerwować na robienie ćwiczeń?

Większość ćwiczeń w tym kursie wymaga zastanowienia się i przemyślenie różnych kwestii. Zdecydowanie lepiej będzie Ci się pracowało, jeżeli wygospodarujesz sobie w tygodniu przynajmniej trzy razy po godzinie nieprzerwanego czasu, niż jeśli będziesz siadać na 15 min każdego dnia.

W jaki sposób mogę zadać Ci pytanie jeśli będę miała z czymś problem?

Kontaktować się z nami możesz za pośrednictwem grupy kursowej na Facebooku lub mailowo na adres kontakt@sensutworzenie.pl

A co, jeśli krępuję się pytać o osobiste sprawy?

Zaprojektowałyśmy program nie tylko dla tych kobiet, które chcą się dzielić swoją historią i zostać wysłuchane, ale także dla tych, które mają trudności w mówieniu o osobistych sprawach. Rozumiemy to i szanujemy. Nie musisz opowiadać swojej historii. Możesz zadać pytanie na grupie FB anonimowo (zaznacz opcję „Anonimowy post” przy zadawaniu pytania). Jeśli wykupiłaś pakiet Premium lub VIP – pytania możesz przesłać nam mailem na adres kontakt@sensutworzenie.pl, a w trakcie sesji pytań i odpowiedzi nie ujawnimy autorki pytania.

A co jak utknę na jakimś ćwiczeniu?

W rozwoju osobistym często zdarza się, że na jakimś temacie utykamy. To naturalne zjawisko. Nie ma sensu wówczas robić nic na siłę, lepiej dać sobie czas i wrócić do ćwiczenia kiedy poczujesz, że jesteś na nie gotowa. Nawet jeśli będzie to już po zamknięciu kursu, wciąż będziesz członkinią grupy na Facebooku, w której możesz zadać pytanie lub szukać pomocy. Dzięki tej grupie zostaniesz z nami w kontakcie cały czas.

FAKTURY I PŁATNOŚCI

Czy dostanę fakturę za kurs?

Każda płatność jest udokumentowana fakturą. Zwróć uwagę, aby podać właściwe dane do faktury.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Płatności realizowane są za pomocą przelewów internetowych. Zwróć uwagę, aby podać właściwe dane do faktury.

INNE KWESTIE

A co, jeśli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn będziesz chciała opuścić kurs w ciągu 7 dni od daty startu, możesz to zrobić w ramach gwarancji jakości – po prostu napisz do nas maila, a my zwrócimy ci pieniądze.

A co, jeśli z życiowych powodów nie będę mogła przejść całego kursu?

Życie pisze różne scenariusze i nie wszystko możemy przewidzieć. Wiemy o tym dobrze. Dostęp do materiałów masz przez rok i możesz do nich wracać w każdym momencie. Podobnie z dostępem do nagrań sesji z pytaniami, jeśli wykupiłaś pakiet Premium lub VIP. Nie musisz się więc ani spieszyć, ani martwić.

Od czego mam zacząć?

Najlepiej od dołączenia do kursu. Dostaniesz od nas maila, w którym opiszemy ci wszystko krok po kroku. Dołączymy Cię do listy mailowej oraz do grupy na Facebooku, tak abyśmy mogły być cały czas w kontakcie. Na bieżąco będziemy reagować i odpowiadać na pytania. Poprowadzimy cię krok po kroku przez cały proces.

Kiedy kobieta przestaje działać, musi nauczyć się, w jaki sposób po prostu być. Bycie nie jest luksusem; jest dyscypliną. Bohaterka musi uważnie słuchać swojego prawdziwego wewnętrznego głosu. Oznacza to uciszenie innych głosów, lękliwie powtarzających, co powinna zrobić. Musi być gotowa na to, by wytrzymać w napięciu, aż wyłoni się nowa forma.

– Maureen Murdock

© 2022 Idę do siebie. All Rights Reserved.