bezpłatny webinar

nagranie otrzymasz od razu

Jak wygląda twoja kobiecość?

W programie:

$

Rozważania o kobiecości

$

7 archetypów kobiecości

$

Blaski i cienie każdego z archetypów

$

Zaproszenie do głębszej pracy rozwojowej – w holistycznym programie dla kobiet IDĘ DO SIEBIE

Zarejestruj się na webinar

Jesteś w takim miejscu w życiu, że chcesz wreszcie zająć się sobą. Zadajesz sobie pytanie o to kim jesteś i jaka jesteś.

Czujesz, że bycie kobietą to coś więcej, niż bycie matką, bycie żoną czy noszenie kobiecych ubrań oraz stosowanie makijażu.

Daj się zaprosić do podróży przez różne twarze kobiecości. Poznasz, na jak wiele sposobów można być w pełni kobietą, jednocześnie będąc autentyczną i realizując swoje indywidualne potrzeby, dążenia i marzenia.

Pamiętaj, aby potwierdzić adres mailowy.

Bez tego nie otrzymasz linku do nagrania.

Webinar ma postać nagrania, do którego dostęp otrzymasz od razu po zarejestrowaniu się.

Prowadzące

Cześć, jestem Magda!

Jestem kobietą w najlepszych latach mego życia. Zaczęły się koło czterdziestki i – mam nadzieję – będą trwać jeszcze wiele lat. Wtedy właśnie zdecydowałam się pójść za głosem serca i, zamiast odcinać kupony od kariery, zmieniłam zawód i całe moje życie. Dwa razy. Dziś wspieram kobiety, które także słyszą głos serca – pomagam im wykonać te pierwsze, jeszcze niepewne, kroki do bycia tym, kim zawsze miały być, zanim świat im wmówił, że nie powinny.

Robię to metodami coachingowymi, bo one napełniej pozwalają uszanować autonomię moich klientek – jestem coachinią z międzynarodową akredytacją na poziomie Professional (PCC ICF), a także trenerką zmiany, superwizorką i mentorką.

Cześć, jestem Joasia!

Jestem projektantką odpowiedzialnej mody/Slow Fashion, malarką, pisarką i menadżerką spełnionego życia z pasją. Pomagam kobietom tworzyć styl spójny z osobowością i rolą zawodową. Prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online dla kobiet, które chcą świadomie wyrażać siebie wizerunkiem i stylem.

Wierzę, że kobiece piękno, mądrość i siła rozkwitają, gdy odnajdujemy swoją prawdziwą naturę i nabieramy dystansu do opinii ludzi.
Pomogę Ci lepiej poznać siebie, rozwiązać stylowe trudności i z łatwością ominąć modowe pułapki, dzięki czemu wyrazisz siebie z odwagą i głęboką pewnością.

© 2022 Idę do siebie. All Rights Reserved.