NAGRANIE WEBINARU

Jak uwolnić się od oczekiwań i wyrazić prawdziwą siebie

Nagranie będzie dostępne jeszcze przez:

Spójna wewnątrz i na zewnątrz

PROGRAM ROZWOJOWY DLA KOBIET

 

Idę do siebie

Transformacja ku autentyczności

Hej, znasz te kobiety, które włożą białą koszulkę i dżinsy, a wyglądają jak królowe?

To możesz być TY!

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i czujesz spokój. Otwierasz szafę. Wyciągasz miękką bluzkę w kolorze soczystej fuksji i wygodne granatowe spodnie. Zakładasz je bez wątpliwości czy zamartwiania się o to, co ludzie powiedzą. Dodajesz okrągłe kolczyki, zawieszkę w kształcie motyla na delikatnym łańcuszku i czujesz się otulona, jak w drugiej skórze, a może nawet jak milion dolarów… Z uśmiechem puszczasz do siebie oko w lustrze i wychodzisz do codziennych działań – pewna siebie, spokojna

Natłok myśli, poczucie wstydu i zagubienie – odeszły. Przestałaś martwić się, czy w Twoim wieku wypada założyć różową bluzkę lub sukienkę z odsłoniętymi ramionami. Rozumiesz już język ubrań, a w szafie masz rzeczy, które wyrażają Ciebie. Wreszcie czujesz, że jest Ci ze sobą dobrze i żyjesz na własnych warunkach.

Po raz pierwszy od wieków rzeczywiście czujesz się kobieca, spójna, wolna i lżejsza!

Promieniejące piękno ma źródło wewnątrz.

To wewnętrzna moc, która rodzi się, gdy znasz siebie i wiesz kim jesteś. To spójność i wewnętrzny spokój, z których powstaje pewność siebie. To akceptacja siebie, która daje odwagę by być i wyrażać siebie, bez zastanawiania się czy wypada. To troska o siebie – bo jesteś dla siebie ważna.

Chcesz być jedną z promieniejących kobiet?

Jesteś tu, bo mentalnie
“wyrosłaś” ze swego życia

To ważny stan w życiu kobiety, bo jest strefą przejściową pomiędzy etapem służenia innym, kiedy jesteśmy żonami, matkami, dobrymi pracownicami a etapem samorealizacji, w którym wracamy do swojej kobiecości i szukamy własnego sensu.

Od tego jak przejdziesz ten stan zależy, czy drugą część życia przeżyjesz w zgodzie ze sobą i w zdrowiu.

Upychasz realizowanie własnych potrzeb na ostatni plan, w tak zwanym międzyczasie. Czytasz w tramwaju, oglądasz nocą, gdy dzieci pójdą spać.

Utknęłaś między rolami matki, żony, przyjaciółki, pracownicy i cały czas nie masz miejsca dla siebie.

Chciałabyś być po prostu sobą, bez tego mętliku w głowie, ale nie wiesz jak masz to osiągnąć.

Czujesz, jakby było w Tobie kilka różnych części, kilka różnych osób i pragniesz, aby stały się jednością.

Chcesz móc wziąć głęboki oddech i być spokojna, bez tego poczucia, że nie mieścisz się w jakichś ramkach i nie spełniasz jakichś oczekiwań.

Brakuje Ci sił do cieszenia się z tego, co masz.

Próbowałaś już tylu rzeczy, które dawały tylko krótkotrwały efekt, że straciłaś nadzieję. Pragniesz wewnętrznej przemiany, a nie kosmetycznych zmian.

Chcesz, by bycie sobą było źródłem radości i przyjemności, a nie zadaniem do wykonania.

Chcesz mieć lżej w głowie i w szafie i zawsze wyglądać jak Ty, a nie jak przebrana za kogoś innego.

Myślałaś, że poradzisz sobie sama. Że musisz poradzić sobie sama. Jedna dieta, druga. Tu coś usłyszysz, tam coś przeczytasz. Skaczesz z jednej mądrej myśli na drugą. A i tak nie pomaga Ci to uporządkować wewnętrznego niepokoju.

To co proponujemy – to nie jest powierzchowna metamorfoza. To głęboki proces transformacji ku autentyczności.

Połączysz w nim swój wewnętrzny świat z tym, co cielesne w jedną spójną całość. Myśli, działania, wygląd – w harmonii.

W bezpiecznej przestrzeni i pod skrzydłami doświadczonych przewodniczek. Pracujemy z kobietami już wiele lat i wiemy jakie obszary wymagają integracji i poprowadzimy Cię przez nie krok po kroku.

Rozumiemy, że może Ci być trudno znaleźć czas dla siebie. 

Praca, dom, opieka nad dziećmi, ukochanym zwierzakiem czy starzejącymi się rodzicami. Trudno w ciągu dnia, wypełnionego po brzegi zadaniami znaleźć chociaż chwilę na spokojną kawę, a co dopiero na głębokie przemyślenia.

Ale wiesz… to się nie zmieni! Zawsze będą zadania, obowiązki, powinności. Nie przyjdzie czas, w którym nikt od Ciebie niczego nie chce i wreszcie możesz zająć się sobą. Nikt Ci nie da takiego prawa, potrzebujesz dać je sobie sama! To będzie pierwszy krok do życia w zgodzie ze sobą, być może najważniejszy! A my pokażemy Ci, jakie są następne.

Jesteśmy pewne, że nasz program pomaga kobietom spotkać się ze sobą i skutecznie podomykać przeszłość, aby zacząć wreszcie żyć po swojemu.

Gdyby to miało pomóc ukochanej osobie być szczęśliwą, wahałabyś się wydać pieniądze?
Więc dlaczego wahasz się, gdy dotyczy to Ciebie?

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

W podróż do źródeł Twojej wewnętrznej mocy zabierze Cię Magda. Z szacunkiem i czułością wesprze Cię w odnajdowaniu tego, co autentyczne i ważne.

Dopiero wtedy będziesz gotowa, by pod okiem Joasi udać się w podróż na zewnątrz i znaleźć Twoje własne sposoby na wyrażenie tego, kim jesteś. A kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz tam prawdziwą siebie, Joasia posypie Cię brokatem.

Cześć, jestem Magda!

Jestem kobietą w najlepszych latach mego życia. Zaczęły się koło czterdziestki i – mam nadzieję – będą trwać jeszcze wiele lat. Wtedy właśnie zdecydowałam się pójść za głosem serca i, zamiast odcinać kupony od kariery, zmieniłam zawód i całe moje życie. Dwa razy. Dziś wspieram kobiety, które także słyszą głos serca – pomagam im wykonać te pierwsze, jeszcze niepewne, kroki do bycia tym, kim zawsze miały być, zanim świat im wmówił, że nie powinny.

Robię to metodami coachingowymi, bo one napełniej pozwalają uszanować autonomię moich klientek – jestem coachinią z międzynarodową akredytacją na poziomie Professional (PCC ICF), a także trenerką zmiany, superwizorką i mentorką.

Cześć, jestem Joasia!

Jestem projektantką, artystką, pisarką, menadżerką i właścicielką małej firmy od piętnastu lat.

Pomagam kobietom prowadzącym małe, średnie i duże biznesy tworzyć spójny komunikat za pomocą wizerunku marki osobistej i stylu. Prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online, dla kobiet, które chcą świadomie wyrażać siebie wizerunkiem i stylem.

Wierzę, że różnorodność kobiecego piękna rozkwita, gdy akceptujemy siebie i nabieramy dystansu do opinii ludzi. Pomogę Ci pokonać stylowe trudności i ominąć modowe pułapki, dzięki temu lepiej wyrazisz siebie.

POZNAJ HISTORIE UCZESTNICZEK

Ten program zmienia życie

Justyna Gasik-Daszkowska

Zanim przyszłam do programu czułam, że chcę być kobieca, ale jednocześnie i odczuwałam brak tego pierwiastka w sobie. Próbowałam różnych sposobów. Od pracy z coachinią, coachinią-stylistką, po eksperymenty z różnymi zmianami stylu ubierania, makijażami i fryzurami. Starałam się samodzielnie określić czym jest kobiecość i jak ja ją definiuję. Ale każda próba najpierw zaczynała się na fali energii i nadziei, ale kończyła się pogłębiającym poczuciem frustracji.

W module o pierwiastku kobiecym i męskim doznałam „olśnienia”. Drugim takim momentem był pierwszy moduł z Joasią. Zupełnie nowe spojrzenie na możliwości ubierania się.

Dziś po przejściu waszego programu lepiej czuję się we własnym ciele, mam lepszą intuicję co do ubiorów, próbuję eksperymentować. Mam wizję, jaką kobietą jestem i jaką chcę się stawać.

Teraz czuję, że jestem spokojniejsza i bardziej „poukładana” wewnątrz siebie. Inaczej popatrzyłam na relację z matką, myślę że bardziej się od niej oddzieliłam psychicznie. Bardziej zwracam uwagę na zapewnienie sobie w życiu komfortu (chociażby dotyczącego noszonych ubrań, tkanin etc.). Różnica jest w moim podejściu przede wszystkim do siebie, ale – w rezultacie – także do innych ludzi i świata.

Wasz kurs mi się podobał, bo traktuje uczestniczki jak dorosłe, samodzielne osoby. Współodpowiedzialne za to, co się wydarzy. W sensie, że Wy towarzyszyłyście, a nie narzucałyście. Co do tej współodpowiedzialności – każda z uczestniczek sama decydowała co i ile weźmie z tego, co dawałyście. I kiedy. I czy w ogóle. I tak sobie myślę, że to może być doświadczenie naprawdę zmieniające życie.

Magdalena Grupa

Głównym bodźcem do dołączenia do programu była zmiana wyglądu mojego ciała. Przed programem próbowałam sama chaotycznie i zrywami szukać odpowiedzi na pytanie Kim jestem? Dopiero proces z Idę Do Siebie pokazał mi co leży u korzeni niektórych moich problemów. Było dla mnie ważne, by je obejrzeć. Chcę w miarę możliwości żyć życie swoją prawdą, a nie prawdą moich rodziców, rówieśników, etc. 

Sprawdzam codziennie, jak chcę się ubrać. Kupuję ubrania wyłącznie takie, jakie CHCĘ MIEĆ NA SOBIE. Nawet te domowe. Czuję się jak milion dolców w każdym ze strojów: gdy wychodzę na Szrenicę, gdy jestem na weselu, w wesołym miasteczku i gdy siedzę w domu. Strój podnosi mi samopoczucie. Dodaje mi energii cały czas. 

Mój styl ewoluował – dzięki Wam to wiem. Nie pokazuję o sobie wszystkiego, ale robię to świadomie i z klasą. To, co sobą prezentuję, to jest to, co chcę sobą prezentować. Wizualizacje i te ćwiczenia, które robiłyśmy razem na spotkaniach na żywo, chociaż bywały nieprzyjemne, ale bardzo dużo mi dały. Dzięki nim zobaczyłam swoją spójność i swoją misję na kolejne lata. To była praca, której się nie spodziewałam, ale była potrzebna.

Najwięcej dało mi to, że aspekty psychologiczne dorastania, rodziców, etc. zostały w mojej głowie połączone z ubiorem. Zrozumiałam dlaczego chcę wyglądać na silną kobietę i wiem już jak ten styl zastosować na milion różnych sposobów. Mogę się inspirować, a nie kopiować. Zrozumiałam, że ubranie to nie tylko reprezentacja, ale otulenie siebie. I jak ważna jest dla mnie sensoryka i to, jak odczuwam w dotyku ubrania i tkaniny.

Moim zdaniem program wyróżnia się takim bardzo mocnym osadzeniem na kręgach kobiet i bezpieczeństwu płynącemu z nich, a także na naturalnym powiązaniem czegoś tak „powierzchownego” – nomen omen – jak strój z otchłaniami duszy.

Michalina Wojnarowicz

Myślę, że przechodzę jakiś naturalny kryzys tożsamości. Potrzebuję dotrzeć do mojej autentycznej kobiecości, podomykać pewne kwestie i poszukać inspiracji wśród kobiet. To jest dla mnie bardzo ważne, bo chcę przeżyć drugą część mojego życia w zdrowiu i w zgodzie ze sobą.

Moje samodzielne poszukiwania były okej, ale brakowało mi poczucia integracji i prowadzenia. Raz, siedząc, tak w samotności, pomyślałam o tych boginiach, o archetypie, o źródle, a że Magda nie ma zwyczaju pierdzielić miętkich różowych głupot, to mnie to prawdziwie zaciekawiło. I zdecydowałam po prostu po to iść.

Wasz program wyróżnia się spośród innych, bo łączy duchowość, wnętrze z cielesnością i z ubiorem. To jest mega hit. Od samego początku programu wiedziałam, że praca z wami jest skuteczna. Wcześniej bałam się, że stado bab na mnie siądzie i zacznie mnie „ratować”, rzucając każda coraz to lepszą radą, jak mam żyć, żeby „być szczęśliwa i nie smucić się”. I znowu skończę wykonując „grzecznie” nie swój plan. A ja chciałam się właśnie w końcu posmucić w grupie, i żeby mi na to pozwolono.

Teraz po zakończeniu programu umiem już trwać przy sobie, być swoją najlepszą przyjaciółką, odpoczywać i otaczać siebie opieką. Doceniam to, co zbudowałam i z kim dzielę życie. Odczuwam wdzięczność i wolność do nieprzywiązywania się do tego, co mam, bo i tak jak umrę, będę sama ze sobą. 

Najwięcej dały mi dwa moduły: o matce i o stylach. Moduł o matce, bo spojrzałam sobie w oczy i powiedziałam „widzę cię”. Poczułam więź z matką, ale też ze sobą samą. Poczułam, że już wystarczy, już mogę przejąć odpowiedzialność za siebie. I oddać mamie odpowiedzialność za nią i za moje rodzeństwo. Moduł o stylach uratował moje poczucie niechęci do ciasnych ciuchów. „Dostałam błogosławieństwo” na noszenie “szlafroka” do biura i okazało się, że mam styl dokładnie taki, jaki do mnie pasuje. W końcu też zdecydowałam się na kolory, którymi chcę się otaczać.

Teraz czuję, że się rozluźniłam. Mam lżej w szafie i głowie. Nie muszę się też tak bardzo zastanawiać, co wybrać, bo wiem, że mam dobrze dobrane ciuchy. 

Jeżeli chcesz dołączyć do programu i poznać prawdziwą siebie, to daj sobie czas, ale znajdź swój rytm i bądź regularna.

Magdalena Rymko

W wyniku różnych życiowych zdarzeń  zauważyłam, że nie do końca siebie ogarnęłam. Mam wiele obszarów, których nie odkryłam i mam poczucie, że to one powodują, że nie mogę ruszyć dalej, albo jakoś tak skrajnie się zachowuję. Albo bardzo się angażuje, albo totalnie się wycofuje. Trudno mi znaleźć harmonię, której potrzebuję. Ile razy próbowałam sama rozwiązać te trudności, to była udręka.

Potrzebowałam odkrycia siebie, zobaczenia siebie, jaka jestem naprawdę, a nie tylko, że robię tak czy inaczej. Od początku wiedziałam, że program mi to pomoże, bo jak Magda coś robi, to na maxa. Najbardziej zaskoczyło mnie, że w jakikolwiek sposób mogłabym odnosić siebie do jakiejś bogini. Wydawało mi się, że one są idealne. Ale okazuje się, że nie – więc odkryłam, że ja też nie muszę być!

Moje archetypy walnęły mną o ścianę. One były kluczowe zarówno w kwestii kobiecości, jak i wyglądu. Spotkania z Magdą pokazały mi, że chociaż bardzo świadomie chcę wychować córki, inaczej niż moja mama, to ona i tak się pojawia. Akceptuję to i przyglądam się temu uważniej. Dzięki temu, że lepiej zrozumiałam siebie, nie kupuję już niczego, co nie spełnia mojej wizji. W żadnym wypadku nie wybieram czegoś, co podoba się innym, a mi nie. Pomagam też mojej najmłodszej córce, aby też znalazła swój styl. Jest nastolatką, więc cały czas się zmienia i widzę, że czasem się gubi. Jej też zrobiłyśmy przegląd w szafie.

Wiedziałam że w programie zobaczę więcej, niż sama widzę. W niektórych momentach nie potrafię zrozumieć, dlaczego czegoś nie założę. I się okazuje, że to nie jest kwestia tego, co lubię zakładać, ale czegoś głębiej, co blokuje.

Po przeglądzie szafy martwiłam się, że będę miała za mało rzeczy do noszenia, a okazało się, że to co zostało mi wystarcza. Teraz z większą odwagą tworzę zestawy. Rozumiem, co do mnie pasuje, dzięki temu wiem też, czego konkretnie mi brakuje, co potrzebuje dokupić.

Teraz czuję się bardziej szczęśliwa. “Leczę” swoją urazę do pewnych osób. Widzę, że po programie jest we mnie więcej asertywności. Jak ktoś przy mnie próbuje coś złego mówić o kimś innymreaguję. Odzywam się nawet wtedy, jeśli są to osoby bliskie. Kiedyś bym była cicho, a może nawet przytakiwała. I zaczęłam podchodzić do siebie z taką większą czułością i wyrozumiałością, że ja tak po prostu mam i to jest OK.

moduły TEMATYCZNE

Co znajdziesz wewnątrz programu

„Idę do siebie”?

Moduł 1: Kobieta w męskim świecie

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wchodząc w dorosłość, wkraczamy w świat pracy i kariery. Aby w nim funkcjonować, rozwijamy cechy i kompetencje związane z działaniem: ambicję, rzeczowość, samowystarczalność. To, co miękkie, odpychamy. Ta nierównowaga w rozwoju, początkowo korzystna, po latach przynosi ból i poczucie bycia nie dość dobrą.

Aby osiągnąć równowagę i związany z tym wewnętrzny spokój potrzebujesz odrzucić te części działania, które cię ranią i zrobić miejsce na po prostu bycie.

Moduł 3: Twarze kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Matka lub kusicielka, madonna lub nierządnica – świat nas przedstawia tak, jakby kobiecość istniała tylko w kontekście erotycznym lub prokreacyjnym. A przecież jesteśmy kobietami również, gdy mamy własne aspiracje, dążymy do własnych celów, realizujemy siebie. Kobiecość ma swój etos, swojego ducha. Przejawia się na niezliczone sposoby, a erotyka i macierzyństwo to tylko jedne z wielu.

Czas, byś odnalazła swoje własne oblicze kobiecości. Takie, które pokaże Twoje unikalne przejawy kobiecości.

Moduł 5: Kobieta cielesna

DLACZEGO TO WAŻNE:

Im bardziej skupiasz się na działaniu, myśleniu, zarządzaniu milionem spraw, tym bardziej ciało staje się obciążeniem i źródłem słabości. Odpychasz jego sygnały: emocje, wrażliwość, potrzebę po prostu bycia. Im bardziej odpychasz, tym bardziej stają się obce i niepokojące. Ciało niesie w sobie zapis Twoich lęków i gniewu. 

Przygarnij swoje ciało. Ono jest ważną częścią całości, którą się stajesz. Bycie sobą, to bycie w swoim ciele, nie w głowie i wyobrażeniach na temat siebie. To z ciała, nie z głowy, przyjdzie to poczucie wewnętrznego spokoju. Poprzez ciało odczujesz radość i przyjemność.

Moduł 7: Style kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wizerunek i styl to narzędzia komunikacji niewerbalnej, które mówią zanim się odezwiemy. Pomagają nam zaznaczyć swoje miejsce w świecie i realizować nasze zawodowe plany. Wiele kobiet tworzy wizerunek nieświadomie, przez co tkwi w miejscu w poczuciu zagubienia i bezsilności. 
Poznaj siedem kobiecych archetypów stylu, które pomogą Ci szybko nauczyć się języka ubrań i dodatków, abyś poczuła energię, odwagę i wolność do wyrażania siebie bez porównywania się z innymi.

Moduł 2: Źródła mocy i bezmocy

DLACZEGO TO WAŻNE:

Kryzys! Zabrzmiało groźnie, prawda? Kojarzy się z czymś niedobrym, na pewno trudnym. Sama myśl o kryzysie w życiu odbiera radość i siły. Tymczasem każdy z nas w dorosłym życiu przejdzie ich kilka, niezależnie od tego jak dobre ma życie. Bo kryzys to znak, że Ty się zmieniasz, a Twoje otoczenie nie nadąża za tymi zmianami.

Spójrz na zdarzenia z Twojej przeszłości jako wskaźniki kierunku, w którym się rozwijasz jako człowiek i zaczerpnij z nich mocy.

Moduł 4: Więź z matką

DLACZEGO TO WAŻNE:

Matka jest pierwszym wzorcem kobiecości. Jej obecność lub brak, troska lub obojętność, akceptacja lub wtłaczanie w ramy – to były pierwsze lekcje o tym, kim są kobiety. Jako kobieta będziesz zawsze pod wpływem tego wzorca – i kiedy go przyjmiesz, i kiedy go aktywnie odrzucisz.

Nie będziemy Cię zapraszać do zmiany relacji z matką – to wykracza poza ramy tego programu. Ale zaprosimy Cię do przyjrzenia się, jak ten pierwszy wzorzec oddziałuje na Ciebie dziś i gdzie potrzebujesz odnaleźć własny głos.

Moduł 6: Kobieta autentyczna

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wychodząc do świata, podejmując pracę i karierę, rozwinęłaś w sobie wiele umiejętności. Jesteś samodzielna, rzeczowa, odpowiedzialna. Ogarniasz życie swoje i swojej rodziny, od kontrolnych wizyt dzieci u dentysty po trzy różne dania obiadowe, by każdy dostał to, co lubi. Jesteś silna, samowystarczalna. Czy jesteś autentyczna? Nie, po stokroć nie.

Będziesz, gdy na równych prawach żyć będą w Tobie Twoja wrażliwość, miękkość, bezruch – te wszystkie części Ciebie, które potrafią po prostu żyć i cieszyć się życiem, a nie tylko mielić czas kolejnymi zadaniami.

Moduł 8: Ekspresja kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Media i patriarchalna kultura wciskają nas w stereotypy. Wywierają presję i grają ciagle tą samą melodię na poczuciu niepewności i niedoskonałości. Krzyczą: KUP czerwoną sukienkę, podbijesz serce wymarzonego mężczyzny!!! 
Bzdura!!! Bo poczujesz się pewnie i dobrze w ubraniach dopiero, gdy odkryjesz, co jest dla Ciebie, a z czego możesz spokojnie z rezygnować, bo Ci nie służy. Z nami znajdziesz swoją ścieżkę po świecie wizerunku i stylu, bez wydawania fortuny na zakupy i z ekospokojem w sercu.

Moduł 9: Idziemy do siebie

DLACZEGO TO WAŻNE:

„Kobieca moc pojawia się w bezruchu, potrzebuje czasu.” – napisała Ewa Klepacka-Gryz, psycholożka. My też zatrzymamy się, by spojrzeć na drogę, którą przebyłyśmy. To będzie czas refleksji nad tym, co się wydarzyło. Czas celebrowania drogi i towarzystwa. Czas patrzenia w przód, by dociec dokąd ta droga nas prowadzi i do czego zaprasza.

Zatrzymamy się ze spokojem i radością, by przyjąć do serca fakt, że kobiety idą do siebie pozostając w wypełnionym treścią bezruchu, a nie skacząc przez kolejne przeszkody i bijąc własne rekordy.

PRZEBIEG PROGRAMU

Jak będzie wyglądała nasza wspólna praca w programie?

9 spotkań online grupy kobiet w intymnej atmosferze

Spotykamy się co dwa tygodnie w grupie kobiet, które także wyruszają w drogę do siebie. Choć każda z nas ma do przejścia własne ścieżki, to będziemy sobie nawzajem kibicować i się wspierać. Czasem dobrym słowem, czasem pełną poszanowania ciszą – zadbamy o to, byś dostała dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz w danej chwili.

9 pakietów merytorycznych i indywidualne ćwiczenia rozwojowe

Przed każdym spotkaniem otrzymasz pakiet materiałów (nagrań, tekstów) a także ćwiczenia, które pozwolą Ci przyglądać kolejnym obszarom tworzącym Twoją unikalność. Krok po kroku będziesz poznawać siebie lepiej. A o Twoich odkryciach porozmawiamy w trakcie spotkań – jeśli będziesz chciała.

Indywidualne spotkanie z Joasią na temat tworzenia stylu, który wyraża Ciebie

Wspólnie z Joasią wytyczycie Twoją osobistą ścieżkę wyrażania siebie. Wybierzesz aspekty kobiecości, które chcesz podkreślać, pożegnasz się z tymi, które już Ci nie służą.

W pakiecie VIP mamy dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli wykupisz pakiet VIP, otrzymasz 3 sesje indywidualne o wartości 1050 zł

PAKIET VIP: 3 sesje indywidualne, do 60 minut każda

DLACZEGO WARTO:

Indywidualnie, we własnym tempie, pogłębisz tematy, które są dla Ciebie ważne. Cała nasza uwaga skupiona na Tobie i Twojej unikalności. Uważnie, bez pośpiechu, z poszanowaniem Twojej sytuacji. Sama zdecydujesz kiedy je wykorzystasz i ile z 3 konsultacji przeznaczysz na podróż do wewnątrz z Magdą, a ile na podróż na zewnątrz z Joasią.

WARTOŚĆ – 1050 zł

Dodatkowo dla wszystkich uczestniczek – bonusy!

Ebook

Jak kupować ubrania i dodatki

Praktyczny, kolorowy i esecjonalny przewodnik, który ułatwia zakupy i pomaga zaoszczędzić na nietrafionych wyborach ubrań i dodatków.

 

WARTOŚĆ – 97 zł

Workbook

Jak stworzyć Mapę Stylu

Esencjonalna instrukcja jak stworzyć wizję stylu i wdrożyć ją w życie krok po kroku na przykładzie z życia

 

WARTOŚĆ – 47 zł

Medytacje

Spokój w myślach

Dwa nagrania medytacji, dzięki którym uspokoisz głowę, wyciszysz się i uwolnisz od negatywnych i katastroficznych myśli.

 

WARTOŚĆ – 94 zł

 PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

„Idę do siebie” to:

9 grupowych, interaktywnych spotkań na żywo przez aplikację ZOOM
I
9 pakietów nagrań video - ponad 12 godzin wartościowej wiedzy
h
Materiały w formie audio i pdf - ponad 70 stron wiedzy i ćwiczeń
Z
Roczny dostęp do programu i jego aktualizacji
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa
v
Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB
3 sesje indywidualne w pakiecie VIP
Gwarancja jakości wraz z gwarancją zwrotu pieniędzy
wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

OPTYMALNY

9 grupowych spotkań online

9 pakietów materiałów merytorycznych i ćwiczeń

1 spotkanie indywidualne na temat wyrażania siebie 

Zapłać jednorazowo z rabatem 5% (napisz do nas)

VIP

9 grupowych spotkań online

9 pakietów materiałów merytorycznych i ćwiczeń

1 spotkanie indywidualne na temat wyrażania siebie

3 sesje indywidualne pogłębiające pracę 

Zapłać jednorazowo z rabatem 5% (napisz do nas)

Program startuje 31 października 2022

Pierwsze spotkanie: 7 listopada 2022.

Kolejne spotkania na żywo odbywają się w środy co 2 tygodnie o 19:30. 

 

PODEJMIJ NAJLEPSZĄ DECYZJĘ

Czy program „Idę do siebie” jest teraz dla Ciebie?

Oczywiście, że TAK, jeżeli:

Jesteś gotowa zaangażować się w proces i dać sobie przynajmniej 3 godziny w tygodniu.

Chcesz na trwałe zrobić porządek w swojej głowie i szafie.

Masz już dosyć szukania nowych książek, filmików i kręcenia się w kółko bez widocznych efektów.

Chcesz dotrzeć do głębokiej prawdy o sobie i zrozumieć dlaczego podejmujesz takie, a nie inne decyzje.

Jesteś otwarta na zupełnie inne podejście do tworzenia stylu spójnego z osobowością.

Chcesz zrozumieć swoje stylowe decyzje i świadomie zaznaczać swoją obecność swoim wizerunkiem.

Szukasz holistycznego sposobu. Transformacji, a nie metamorfozy.

Potrzebujesz doświadczonych przewodniczek, które poprowadzą Cię sprawdzoną metodą.

Chcesz poczuć, że nie jesteś sama, że są też inne kobiety, które przechodzą przez podobne trudności i chcą się słuchać, wspierać bez oceniania, osądzania i dawania złotych rad.

Obawiasz się mówić o swoich emocjach, przemyśleniach i zranieniach na forum publicznym, ale wyciągasz wiele dla siebie, gdy słuchasz historii innych kobiet i robisz ćwiczenia samodzielnie.

Z troską odradzamy Ci ten program, jeżeli:

Q

Cierpisz na depresję lub mocne stany nerwicowe lub lękowe.

Q

Szukasz terapii psychologicznej.

Q

Szukasz recept, magicznych metod, które przyniosą Ci  szczęście z zewnątrz.

Q

Nie jesteś gotowa na trudne spotkania z emocjami, przeszłością, swoimi wspomnieniami i głębokimi przekonaniami.

Q

Kupujesz kursy online do szuflady i nigdy ich nie kończysz.

Q

Chcesz przejść szybką metamorfozę i poznać najnowsze trendy.

18 października 2022 zamykamy grupę

Dołącz już teraz, by zapewnić sobie najlepszą miejscówkę w tej podróży!

 

Nie da się przejść transformacji i stać się spójną bez zaangażowania.

 

Aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim jestem? Jaka jestem? I jak chcę zaznaczyć swoją obecność w świecie? potrzebujesz spędzić trochę czasu ze sobą. Ale nie musi to być samotne doświadczenie. Pomożemy Ci przejść ten proces, krok po kroku, zaledwie w 18 tygodni w przyjaznym towarzystwie. Mamy na to sprawdzony sposób.

Odkryjesz głębokie odpowiedzi szybciej, w bezpiecznej przestrzeni i pod przewodnictwem doświadczonych ekspertek, bez marnowania czasu i energii.

 

Wchodząc do programu jesteś współodpowiedzialna za to,
jakie efekty dla Ciebie przyniesie.

My dajemy Ci konkretną sprawdzoną metodę – do odkrycia prawdy o Tobie, ale to Ty decydujesz co z niej bierzesz dla siebie, którą ze wskazanych dróg pójdziesz i jak szybko dojdziesz do celu. To nie są wyścigi, to wspólna podróż…

PODEJMIJ NAJLEPSZĄ DECYZJĘ

Wciąż się wahasz?

Wyobraź sobie, że ciągle trwasz w tym samym stanie zawieszenia, tęsknoty i pragnienia.

Codziennie niepewna, jak masz o siebie zadbać, miotająca się od diety do diety, od fryzury do fryzury. Topisz smutki w zakupach. Obawiasz się opini ludzi i czujesz się niewidzialna dla bliskich.

Nadal masz problem ze znalezieniem czasu dla siebie, bo zawsze coś jest ważniejsze, niż Twoje potrzeby. Czujesz się wyczerpana, nieszczęśliwa. Twoje życie to ciągłe poczucie frustracji. Czujesz, że tracisz kontrolę. Nawet już nie marzysz, bo po co? I tak się nic nie zmieni.

Jeżeli podejmiesz decyzję na nie, to nic się nie zmieni. A przecież skoro tu jesteś, to znaczy że szukasz drogi wyjścia. To znaczy, że Twoje serce woła o ratunek. Jak długo każesz mu i sobie jeszcze czekać?

Wchodzisz! Już po pierwszej sesji odczujesz ulgę i odblokujesz energię do zrobienia kolejnych kroków. Każde kolejne spotkanie sprawi, że będziesz lepiej rozumieć siebie i swoje życiowe decyzje. Będziesz miała czas na złapanie myśli, zatrzymanie się i skupienie na sobie.

Po dwunastu tygodniach transformacji wewnętrznej poczujesz się dorosłą kobietą, gotową do wyrażania autentycznej siebie, bez lęku co ludzie powiedzą.

Po 18 tygodniach zrozumiesz dlaczego do tej pory wybierałaś takie a nie inne ubrania i będziesz wiedziała, co do Ciebie pasuje, a co możesz spokojnie odpuścić, bo nie jest Twoje.

Poczujesz, że wreszcie wróciłaś do siebie. Poczujesz się wolną i pewną siebie kobietą. Wyciszysz się i uspokoisz rozbiegane myśli. Będziesz umiała trwać przy sobie, odpoczywać, być swoją najlepszą przyjaciółką, otaczać się troską i opieką.

Odkryjesz, że ubranie jest dopełnieniem Twojej osobowości, a nie koniecznością strojenia się, aby się komuś podobać.

Pomogłyśmy sobie nawzajem w naszych własnych transformacjach. Magda pomogła Joasi w transformacji wewnętrznej i zrozumieniu siebie. Joasia pomogła Magdzie wyrazić jej własną zmianę na zewnątrz.

Obie poczułyśmy że to nie jest kolejna metamorfoza, po której po tygodniu wszystko wraca na stare ścieżki. Że efekt jest trwały.

Więc połączyłyśmy siły, by razem pomagać kobietom w transformacji ku autentyczności i spójności – osiąganiu jej wewnątrz i wyrażaniu na zewnątrz.

Mamy wspólną misję: chcemy świata pełnego wolnych, nieskrępowanych, realizujących swoje marzenia, inspirujących kobiet, które wspierają inne kobiety.

FAQ

Odpowiedzi na najważniejsze pytania

Kiedy startuje kurs i ile trwa?

Dostęp do pierwszych materiałów merytorycznych uzyskasz już 31 października 2022 r., a pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się 7 listopada 2022 r.

Kurs trwa 18 tygodni.

Czy muszę się logować na specjalną platformę, żeby korzystać z kursu?

Tak, materiały merytoryczne znajdują się na platformie, do której dostęp zyskasz od razu po dokonaniu zakupu. Spotkania warsztatowe zaś będą odbywać się na zoomie. Możesz w nich uczestniczyć za pośrednictwem przeglądarki internetowej albo też ściągnąć specjalną aplikację, dostępną w wersjach na komputery, tablety oraz telefony.

Ile kosztuje kurs?

Możesz wybrać między dwiema wersjami kursu: Optymalną lub VIP. Za pakiet Optymalny zapłacisz w czterech miesięcznych ratach po 490 zł każda, w przypadku pakietu VIP ta kwota wynosi cztery razy po 680 zł miesięcznie. Pamiętaj, że dokonując pierwszej płatności zobowiązujesz się jednocześnie do wnoszenia następnych rat w kolejnych miesiącach. W przypadku obu pakietów możesz zdecydować się na jednorazową płatność i uzyskać 5% rabatu.

Co to znaczy, ze kurs kosztuje 4 x X zł?

Żeby ułatwić ci zarządzanie domowym budżetem, proponujemy zakup kursu w czterech ratach. Dokonując zakupu płacisz pierwszą ratę. Kolejne trzy raty będziesz płacić w odstępach miesięcznych. Kiedy nadejdzie czas kolejnej płatności, prześlemy Ci link, za pomocą którego możesz wykonać przelew. Pamiętaj, że dokonując pierwszej płatności, zobowiązujesz się jednocześnie do wnoszenia następnych rat w kolejnych miesiącach.

A co jeśli chcę opłacić cały kurs naraz?

Jeśli zdecydujesz się zapłacić za cały kurs z góry, twoja cena obniży się o 5%. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres: kontakt@sensutworzenie.pl, a my prześlemy ci link do obniżonej płatności. Będziesz mogła dokonać płatności za pomocą szybkich płatności bankowych, jakie udostępniamy w naszym sklepie.

Czym się różnią pakiety kursu?

Pakiet Optymalny obejmuje 9 modułów lekcji merytorycznych, 9 grupowych spotkań online oraz 1 indywidualne spotkanie dotyczące wyrażenia siebie. W pakiecie VIP jest wszystko to, co w Optymalnym, a dodatkowo jeszcze 3 indywidualne godzinne sesje, wspierające Cię w Twojej transformacji. Mogą to być zarówno spotkania dotyczące transformacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej – sama decydujesz, co będzie dla Ciebie najbardziej użyteczne.

Jak długo trwa sprzedaż kursu?

Sprzedaż kursu zakończy się 18 października 2022 r. Po tym czasie nie będzie już można dołączyć do kursu.

Ile czasu mam sobie zarezerwować na robienie ćwiczeń?

Większość ćwiczeń w tym kursie wymaga zastanowienia się i przemyślenie różnych kwestii. Zdecydowanie lepiej będzie Ci się pracowało, jeżeli wygospodarujesz sobie w tygodniu przynajmniej trzy razy po godzinie nieprzerwanego czasu, niż jeśli będziesz siadać na 15 min każdego dnia.

Jak długie są nagrania video?

Nagrania mają od 2 min do 30 min.

Jak długo będę miała dostęp do materiałów kursowych?

Dostęp do materiałów będziesz miała przez rok od chwili startu kursu.

W jaki sposób będę miała dostęp do kursu?

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie. Dostęp do tej platformy zyskasz od razu po zakupie – dane do zalogowania otrzymasz mailem. Nie udostępniaj nikomu swoich danych do zalogowania. W ramach kursu będziemy wskazywać, w jakim tempie i kolejności warto oglądać zamieszczone materiały i robić ćwiczenia. Ale możesz też dowolnie korzystać z zamieszczonych tam materiałów: oglądać je w kolejności, w jakiej są zamieszczone, wracać do już obejrzanych lub wybiegać w przód. Pliki z ćwiczeniami do pracy własnej możesz sobie pobrać i zapisać w komputerze i korzystać z nich wtedy, kiedy chcesz.

W jaki sposób mogę zadać Ci pytanie jeśli będę miała z czymś problem?

Kontaktować się z nami możesz na kilka sposobów: na żywo w trakcie warsztatów, za pośrednictwem grupy kursowej na Facebooku, mailowo. Zawsze możesz napisać na adres kontakt@sensutworzenie.pl

Czy można płatność za kurs rozłożyć na raty?

Płatności za kurs już odbywają się w ratach. Opłacasz go w czterech równych miesięcznych płatnościach.

Czy można dołączyć do kursu w innym terminie?

Kurs odbywa się w edycjach. Nabór do każdej edycji w pewnym momencie zostaje zamknięty i w trakcie kursu nie można już dołączyć. W takim wypadku będziesz mogła dołączyć do kolejnej edycji. Daj nam znać, że jesteś zainteresowana adres kontakt@sensutworzenie.pl, a odezwiemy się do Ciebie kiedy uruchomimy kolejną edycję.

Czy dostanę fakturę za kurs?

Każda płatność jest udokumentowana rachunkiem. Zwróć uwagę, aby podać właściwe dane do rachunku.

Czy ten kurs na pewno mi pomoże?

Ten kurs powstał jako wynik z jednej strony naszych kilkunastoletnich doświadczeń ze wspierania kobiet, a z drugiej – naszych własnych przeżyć. To, jak duże są efekty, zależy tylko od tego, na ile uczestniczki są gotowe zmienić swoje życie w danym momencie. Wraz z upływem czasu te efekty kumulują się i rosną. Jeżeli tylko masz w sobie gotowość i odwagę do zaglądania w swoją psychikę, ale też historię swojego życia, po takiej podróży, jak ten kurs, na pewno wyjdziesz zmieniona.

A co, jeśli krępuję się rozmawiać o osobistych sprawach?

Zaprojektowałyśmy program nie tylko dla tych kobiet, które chcą się dzielić swoją historią i zostać wysłuchane, ale także dla tych, które mają trudności w mówieniu o osobistych sprawach. Rozumiemy to i szanujemy. Nie musisz opowiadać swojej historii. Możesz skupić się na uczestniczeniu w spotkaniach i słuchaniu pozostałych uczestniczek. Wiemy od naszych klientek, że takie aktywne słuchanie także poruszało i pomagało robić kolejne kroki.

Od czego mam zacząć?

Najlepiej od dołączenia do kursu. Wpłać pierwszą ratę za kurs, a otrzymasz dostęp do materiałów kursowych. Dostaniesz też od nas maila, w którym opiszemy ci wszystko krok po kroku. Dołączymy Cię do listy mailowej oraz do grupy na Facebooku, tak abyśmy mogły być cały czas w kontakcie. Na bieżąco będziemy reagować i odpowiadać na pytania. Poprowadzimy cię krok po kroku przez cały proces.

A co jak utknę na jakimś ćwiczeniu?

W rozwoju osobistym często zdarza się, że na jakimś temacie utykamy. To naturalne zjawisko. Nie ma sensu wówczas robić nic na siłę, lepiej dać sobie czas i wrócić do ćwiczenia kiedy poczujesz, że jesteś na nie gotowa. Nawet jeśli będzie to już po zamknięciu kursu, wciąż będziesz członkinią grupy na Facebooku, w której możesz zadać pytanie lub szukać pomocy. Dzięki tej grupie zostaniesz z nami w kontakcie cały czas.

A co, jeśli z życiowych powodów nie będę mogła przejść całego kursu?

Życie pisze różne scenariusze i nie wszystko możemy przewidzieć. Wiemy o tym dobrze. Jeżeli jakichkolwiek przyczyn będziesz chciała opuścić kurs zanim odbędzie się drugi warsztat, możesz to zrobić w ramach gwarancji jakości – po prostu napisz do nas maila, a my zwrócimy ci pieniądze.

Jeżeli już w trakcie kursu dojdziesz do wniosku, że nie jesteś w stanie teraz wykorzystać go w pełni, zaproponujemy ci inne rozwiązanie – twoje wpłaty, wpłacane zgodnie z harmonogramem edycji, w której bierzesz udział, zostaną zaliczone jako opłata za kolejną edycję, a Ty będziesz miała zagwarantowane w niej miejsce. Nawet jeśli cena kolejnej edycji będzie wyższa, opłacony w pełni kurs poprzedniej edycji gwarantuje ci miejsce bez żadnych dopłat.

Kiedy kobieta przestaje działać, musi nauczyć się, w jaki sposób po prostu być. Bycie nie jest luksusem; jest dyscypliną. Bohaterka musi uważnie słuchać swojego prawdziwego wewnętrznego głosu. Oznacza to uciszenie innych głosów, lękliwie powtarzających, co powinna zrobić. Musi być gotowa na to, by wytrzymać w napięciu, aż wyłoni się nowa forma.

– Maureen Murdock

© 2022 Idę do siebie. All Rights Reserved.