Dziękujemy za rejestrację na nasz webinar!

Potwierdź swój adres email

a wkrótce otrzymasz dane do logowania!

Widzimy się 13 października 2022 o godz. 20:00

Zanim zamkniesz tę stronę

mamy dla Ciebie coś miłego!

Chcemy Ci zaproponować prezent, a dokładnie 40zł zniżki na zakup
nagrania naszego wartościowego webinaru
„Jak poradzić sobie z lękiem przed pokazaniem prawdziwej siebie”

Przez najbliższe 15 minut możesz go kupić w wyjątkowej cenie.

Po tym czasie albo po zamknięciu tej strony nadal będziesz mogła kupić dostęp do webinaru, ale już w zwykłej cenie.

Chcesz dać sobie prawo do własnych wyborów i się nie tłumaczyć za nie?

Chcesz zacząć stawiać siebie na pierwszym miejscu bez poczucia winy i wstydu?

Chcesz mieć odwagę pokazać prawdziwą siebie i poczuć się wreszcie spójna?

Nie damy Ci prostego rozwiązania jak być zawsze sobą, dzięki któremu Twoje życie zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To tak nie działa!

Ale za to…

Pokażemy Ci rozwiązanie wymagające zaangażowania, dokonywane małymi krokami, które działa skutecznie!

Obejrzyj nagranie webinaru „Jak poradzić sobie z lękiem przed pokazaniem prawdziwej siebie” aby odnaleźć własną drogę do siebie i odwagę, by być sobą bez lęku. 

Z webinaru dowiesz się m.in.:

=

Dlaczego pokazywanie siebie i lęk są powiązane? Czy ten lęk ma realne podstawy?

=

Jakie są powszechne taktyki radzenia sobie z lękiem przed pokazaniem siebie - i czym się one zwykle kończą

=

Jak dobrze sobie radzić z lękiem i być sobą

Tylko teraz w promocyjnej cenie
67 zł  27 zł

Trochę się obawiałam, ze to będzie kolejny webinar, w którym usłyszę: uwierz w siebie! nie bój się! Wszyscy to mówią, tylko nikt nie mówi jak to zrobić! A tu dostałam konkretne kroki do zrobienia i w żadnym z nich nie kazałyście uwierzyć w siebie, tylko raczej co robić, by ten stan stawał się w sposób naturalny. Zaskoczyło mnie, że można to robić w zupełnie inny sposób, z łagodnością wobec siebie i odpuszczając sobie!

Justyna

Bardzo dziękuję za ten webinar. Dałyście w nim akurat tyle informacji, ile mogłam na raz przyjąć i przemyśleć – nie za dużo, nie za mało. I jeszcze dobre proporcje między teorią a praktyką. Podobało mi się, że ta praktyka to takie proste do zrobienia rzeczy. Bez napinki. Mam już kilka pomysłów co z tym zrobić!

Kasia

Bardzo dziękuję za ten webinar. Byłam wychowywana w przekonaniu, że nie wypada się złościć, smucić, a jedynym słusznym okazywaniem emocji jest uśmiech. Często otrzymywałam tez sygnały, że źle czuję…, że za bardzo się emocjonuję, przeżywam…

Magda pokazała mi mechanizm działania emocji i sposoby radzenia sobie z nimi. Dzięki temu już wiem, że to co czuję jest prawdziwe i moje. I jest mi z tym dobrze!

Ania

Słuchałam nagrania kilka razy i za każdym razem okrywałam coś nowego. 

Polecam webinar każdej kobiecie, która chce zaprzyjaźnić się ze swoimi uczuciami, aby wprowadzić więcej spokoju wewnętrznego.

Ola

Jestem bardzo emocjonalną osobą, ale przez większość życia starałam się dopasowywać o otoczenia. Moje uczucia były trudne do przyjęcia dla moich bliskich. Bardzo wcześnie przyklejono mi etykietkę, że przesadzam. Dzięki sesji z Magdą uwiadomiłam sobie, że mam prawo do mojego sposobu przeżywania życia i emocjonalnego reagowania. Zobaczyłam, że przez te lata chowałam prawdziwą siebie. Mam ponad czterdzieści lat i dopiero teraz czuję, że mogę być sobą. Dziękuję Magda, że towarzysz mi w tej podróży, dzięki Tobie czuję się bezpieczniej.

Aga

© 2022 Idę do siebie. All Rights Reserved.