Pomagamy kobietom które chcą czuć,
że żyją i że są ważne.
I chcą pokazać to światu.

Łączymy umysł i duchowość z cielesnością i ubiorem w jedną spójną całość.

Chcesz dostawać nasze transformujące listy?
Zostaw swój adres!

Kim jesteśmy?

Cześć, jestem Magda!

Jestem kobietą w najlepszych latach mego życia. Zaczęły się koło czterdziestki i – mam nadzieję – będą trwać jeszcze wiele lat. Wtedy właśnie zdecydowałam się pójść za głosem serca i, zamiast odcinać kupony od kariery, zmieniłam zawód i całe moje życie. Dwa razy. Dziś wspieram kobiety, które także słyszą głos serca – pomagam im wykonać te pierwsze, jeszcze niepewne, kroki do bycia tym, kim zawsze miały być, zanim świat im wmówił, że nie powinny.

Robię to metodami coachingowymi, bo one napełniej pozwalają uszanować autonomię moich klientek – jestem coachinią z międzynarodową akredytacją na poziomie Professional (PCC ICF), a także trenerką zmiany, superwizorką i mentorką.

Cześć, jestem Joasia!

Jestem projektantką odpowiedzialnej mody/Slow Fashion, malarką, pisarką i menadżerką spełnionego życia z pasją. Pomagam kobietom tworzyć styl spójny z osobowością i rolą zawodową. Prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online dla kobiet, które chcą świadomie wyrażać siebie wizerunkiem i stylem.

Wierzę, że kobiece piękno, mądrość i siła rozkwitają, gdy odnajdujemy swoją prawdziwą naturę i nabieramy dystansu do opinii ludzi.
Pomogę Ci lepiej poznać siebie, rozwiązać stylowe trudności i z łatwością ominąć modowe pułapki, dzięki czemu wyrazisz siebie z odwagą i głęboką pewnością.

Copyright 2022 | Idę do siebie