PROGRAM ROZWOJOWY DLA KOBIET

Idę do siebie

Transformacja ku autentyczności

 

Idę do siebie, by wiedzieć kim jestem, by móc być sobą.

Idę do siebie, by zrozumieć wszystkie swoje części. Kobiecość i męskość, i równowagę między nimi. Co z wnętrza, a co z zewnątrz. Co prawdziwe, autentyczne, a co narzucone.

Idę do siebie, by połączyć to, co oddzielone, stać się całością. I wyzwolić moc, by być sobą cały czas.

Idę do siebie, by poznać siebie i wiedzieć co i jak chcę wyrażać. Na przyjęciu, na kanapie i na wyprawie do Żabki. Bez gapienia się godzinami w szafę.

Nie muszę się zmieniać, ani być „najlepszą wersją siebie”. Już jestem. Idę do siebie, by uwolnić to, co we mnie już jest.

 

Tęsknisz za byciem sobą. Ale jednocześnie nie wiesz, jak masz to osiągnąć.

Masz w sobie różne części i chcesz, by stały się jednością.

Pragniesz wewnętrznej przemiany, a nie kosmetycznych zmian.

Chcesz, by bycie sobą było źródłem radości i przyjemności, a nie zadaniem do wykonania.

Chcesz być wreszcie dla samej siebie klejnotem godnym dobrej oprawy.

Hej, znasz te kobiety, które włożą białą koszulkę i dżinsy, a wyglądają jak królowe?

To możesz być TY!

Promieniejące piękno ma źródło wewnątrz.

To wewnętrzna moc, która rodzi się, gdy znasz siebie i wiesz kim jesteś. To spójność i wewnętrzny spokój, z których powstaje pewność siebie. To akceptacja siebie, która daje odwagę by być i wyrażać siebie, bez zastanawiania się czy wypada. To troska o siebie – bo jesteś dla siebie ważna.

Chcesz być jedną z promieniejących kobiet?

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

W podróż do źródeł Twojej wewnętrznej mocy zabierze Cię Magda. Z szacunkiem i czułością wesprze Cię w odnajdowaniu tego, co autentyczne i ważne.

Dopiero wtedy będziesz gotowa, by pod okiem Joasi udać się w podróż na zewnątrz i znaleźć Twoje własne sposoby na wyrażenie tego, kim jesteś. A kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz tam prawdziwą siebie, Joasia posypie Cię brokatem.

Cześć, jestem Magda!

Jestem kobietą w najlepszych latach mego życia. Zaczęły się koło czterdziestki i – mam nadzieję – będą trwać jeszcze wiele lat. Wtedy właśnie zdecydowałam się pójść za głosem serca i, zamiast odcinać kupony od kariery, zmieniłam zawód i całe moje życie. Dwa razy. Dziś wspieram kobiety, które także słyszą głos serca – pomagam im wykonać te pierwsze, jeszcze niepewne, kroki do bycia tym, kim zawsze miały być, zanim świat im wmówił, że nie powinny.

Robię to metodami coachingowymi, bo one napełniej pozwalają uszanować autonomię moich klientek – jestem coachinią z międzynarodową akredytacją na poziomie Professional (PCC ICF), a także trenerką zmiany, superwizorką i mentorką.

Cześć, jestem Joasia!

Jestem projektantką, artystką, pisarką, menadżerką i właścicielką małej firmy od piętnastu lat.

Pomagam kobietom prowadzącym małe, średnie i duże biznesy tworzyć spójny komunikat za pomocą wizerunku marki osobistej i stylu. Prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online, dla kobiet, które chcą świadomie wyrażać siebie wizerunkiem i stylem.

Wierzę, że różnorodność kobiecego piękna rozkwita, gdy akceptujemy siebie i nabieramy dystansu do opinii ludzi. Pomogę Ci pokonać stylowe trudności i ominąć modowe pułapki, dzięki temu lepiej wyrazisz siebie.

moduły TEMATYCZNE

Co znajdziesz wewnątrz programu

„Idę do siebie”?

Moduł 1: Kobieta w męskim świecie

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wchodząc w dorosłość, wkraczamy w świat pracy i kariery. Aby w nim funkcjonować, rozwijamy cechy i kompetencje związane z działaniem: ambicję, rzeczowość, samowystarczalność. To, co miękkie, odpychamy. Ta nierównowaga w rozwoju, początkowo korzystna, po latach przynosi ból i poczucie bycia nie dość dobrą.

Aby osiągnąć równowagę i związany z tym wewnętrzny spokój potrzebujesz odrzucić te części działania, które cię ranią i zrobić miejsce na po prostu bycie.

Moduł 3: Twarze kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Matka lub kusicielka, madonna lub nierządnica – świat nas przedstawia tak, jakby kobiecość istniała tylko w kontekście erotycznym lub prokreacyjnym. A przecież jesteśmy kobietami również, gdy mamy własne aspiracje, dążymy do własnych celów, realizujemy siebie. Kobiecość ma swój etos, swojego ducha. Przejawia się na niezliczone sposoby, a erotyka i macierzyństwo to tylko jedne z wielu.

Czas, byś odnalazła swoje własne oblicze kobiecości. Takie, które pokaże Twoje unikalne przejawy kobiecości.

Moduł 5: Kobieta cielesna

DLACZEGO TO WAŻNE:

Im bardziej skupiasz się na działaniu, myśleniu, zarządzaniu milionem spraw, tym bardziej ciało staje się obciążeniem i źródłem słabości. Odpychasz jego sygnały: emocje, wrażliwość, potrzebę po prostu bycia. Im bardziej odpychasz, tym bardziej stają się obce i niepokojące. Ciało niesie w sobie zapis Twoich lęków i gniewu. 

Przygarnij swoje ciało. Ono jest ważną częścią całości, którą się stajesz. Bycie sobą, to bycie w swoim ciele, nie w głowie i wyobrażeniach na temat siebie. To z ciała, nie z głowy, przyjdzie to poczucie wewnętrznego spokoju. Poprzez ciało odczujesz radość i przyjemność.

Moduł 7: Style kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wizerunek i styl to narzędzia komunikacji niewerbalnej, które mówią zanim się odezwiemy. Pomagają nam zaznaczyć swoje miejsce w świecie i realizować nasze zawodowe plany. Wiele kobiet tworzy wizerunek nieświadomie, przez co tkwi w miejscu w poczuciu zagubienia i bezsilności. 
Poznaj siedem kobiecych archetypów stylu, które pomogą Ci szybko nauczyć się języka ubrań i dodatków, abyś poczuła energię, odwagę i wolność do wyrażania siebie bez porównywania się z innymi.

Moduł 2: Źródła mocy i bezmocy

DLACZEGO TO WAŻNE:

Kryzys! Zabrzmiało groźnie, prawda? Kojarzy się z czymś niedobrym, na pewno trudnym. Sama myśl o kryzysie w życiu odbiera radość i siły. Tymczasem każdy z nas w dorosłym życiu przejdzie ich kilka, niezależnie od tego jak dobre ma życie. Bo kryzys to znak, że Ty się zmieniasz, a Twoje otoczenie nie nadąża za tymi zmianami.

Spójrz na zdarzenia z Twojej przeszłości jako wskaźniki kierunku, w którym się rozwijasz jako człowiek i zaczerpnij z nich mocy.

Moduł 4: Więź z matką

DLACZEGO TO WAŻNE:

Matka jest pierwszym wzorcem kobiecości. Jej obecność lub brak, troska lub obojętność, akceptacja lub wtłaczanie w ramy – to były pierwsze lekcje o tym, kim są kobiety. Jako kobieta będziesz zawsze pod wpływem tego wzorca – i kiedy go przyjmiesz, i kiedy go aktywnie odrzucisz.

Nie będziemy Cię zapraszać do zmiany relacji z matką – to wykracza poza ramy tego programu. Ale zaprosimy Cię do przyjrzenia się, jak ten pierwszy wzorzec oddziałuje na Ciebie dziś i gdzie potrzebujesz odnaleźć własny głos.

Moduł 6: Kobieta autentyczna

DLACZEGO TO WAŻNE:

Wychodząc do świata, podejmując pracę i karierę, rozwinęłaś w sobie wiele umiejętności. Jesteś samodzielna, rzeczowa, odpowiedzialna. Ogarniasz życie swoje i swojej rodziny, od kontrolnych wizyt dzieci u dentysty po trzy różne dania obiadowe, by każdy dostał to, co lubi. Jesteś silna, samowystarczalna. Czy jesteś autentyczna? Nie, po stokroć nie.

Będziesz, gdy na równych prawach żyć będą w Tobie Twoja wrażliwość, miękkość, bezruch – te wszystkie części Ciebie, które potrafią po prostu żyć i cieszyć się życiem, a nie tylko mielić czas kolejnymi zadaniami.

Moduł 8: Ekspresja kobiecości

DLACZEGO TO WAŻNE:

Media i patriarchalna kultura wciskają nas w stereotypy. Wywierają presję i grają ciagle tą samą melodię na poczuciu niepewności i niedoskonałości. Krzyczą: KUP czerwoną sukienkę, podbijesz serce wymarzonego mężczyzny!!! 
Bzdura!!! Bo poczujesz się pewnie i dobrze w ubraniach dopiero, gdy odkryjesz, co jest dla Ciebie, a z czego możesz spokojnie z rezygnować, bo Ci nie służy. Z nami znajdziesz swoją ścieżkę po świecie wizerunku i stylu, bez wydawania fortuny na zakupy i z ekospokojem w sercu.

Moduł 9: Idziemy do siebie

DLACZEGO TO WAŻNE:

„Kobieca moc pojawia się w bezruchu, potrzebuje czasu.” – napisała Ewa Klepacka-Gryz, psycholożka. My też zatrzymamy się, by spojrzeć na drogę, którą przebyłyśmy. To będzie czas refleksji nad tym, co się wydarzyło. Czas celebrowania drogi i towarzystwa. Czas patrzenia w przód, by dociec dokąd ta droga nas prowadzi i do czego zaprasza.

Zatrzymamy się ze spokojem i radością, by przyjąć do serca fakt, że kobiety idą do siebie pozostając w wypełnionym treścią bezruchu, a nie skacząc przez kolejne przeszkody i bijąc własne rekordy.

PRZEBIEG PROGRAMU

Jak będzie wyglądała nasza wspólna praca w programie?

9 spotkań online grupy kobiet w intymnej atmosferze

Spotykamy się co dwa tygodnie w grupie kobiet, które także wyruszają w drogę do siebie. Choć każda z nas ma do przejścia własne ścieżki, to będziemy sobie nawzajem kibicować i się wspierać. Czasem dobrym słowem, czasem pełną poszanowania ciszą – zadbamy o to, byś dostała dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz w danej chwili.

9 pakietów merytorycznych i indywidualne ćwiczenia rozwojowe

Przed każdym spotkaniem otrzymasz pakiet materiałów (nagrań, tekstów) a także ćwiczenia, które pozwolą Ci przyglądać kolejnym obszarom tworzącym Twoją unikalność. Krok po kroku będziesz poznawać siebie lepiej. A o Twoich odkryciach porozmawiamy w trakcie spotkań – jeśli będziesz chciała.

Indywidualne spotkanie z Joasią na temat tworzenia stylu, który wyraża Ciebie

Wspólnie z Joasią wytyczycie Twoją osobistą ścieżkę wyrażania siebie. Wybierzesz aspekty kobiecości, które chcesz podkreślać, pożegnasz się z tymi, które już Ci nie służą.

W pakiecie VIP mamy dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli wykupisz pakiet VIP, otrzymasz 3 sesje indywidualne o wartości 1050 zł

PAKIET VIP: 3 sesje indywidualne, do 60 minut każda

DLACZEGO WARTO:

Indywidualnie, we własnym tempie, pogłębisz tematy, które są dla Ciebie ważne. Cała nasza uwaga skupiona na Tobie i Twojej unikalności. Uważnie, bez pośpiechu, z poszanowaniem Twojej sytuacji. Sama zdecydujesz kiedy je wykorzystasz i ile z 3 konsultacji przeznaczysz na podróż do wewnątrz z Magdą, a ile na podróż na zewnątrz z Joasią.

WARTOŚĆ – 1050 zł

 PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

„Idę do siebie” to:

9 grupowych, interaktywnych spotkań na żywo przez aplikację ZOOM
I
9 nagrań video - 6+ godzin wartościowej wiedzy
h
Materiały w formie audio i pdf - wiele stron wiedzy i ćwiczeń
Z
Bezterminowy dostęp do programu i jego aktualizacji
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa
v
Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB
3 sesje indywidualne w pakiecie VIP
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

OPTYMALNY

9 grupowych spotkań online

9 pakietów materiałów merytorycznych i ćwiczeń

1 spotkanie indywidualne na temat wyrażania siebie 

Zapłać jednorazowo z rabatem 5%

VIP

9 grupowych spotkań online

9 pakietów materiałów merytorycznych i ćwiczeń

1 spotkanie indywidualne na temat wyrażania siebie

3 sesje indywidualne pogłębiające pracę 

Zapłać jednorazowo z rabatem 5%

Program startuje 7 kwietnia 2022

Kiedy kobieta przestaje działać, musi nauczyć się, w jaki sposób po prostu być. Bycie nie jest luksusem; jest dyscypliną. Bohaterka musi uważnie słuchać swojego prawdziwego wewnętrznego głosu. Oznacza to uciszenie innych głosów, lękliwie powtarzających, co powinna zrobić. Musi być gotowa na to, by wytrzymać w napięciu, aż wyłoni się nowa forma.

– Maureen Murdock

© 2022 Idę do siebie. All Rights Reserved.